• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 590

Riddick

Novi član
Tu od
4 Ožu 2012
Poruka
20
bok! kakav je to traktor.Ako mi netko moze malo objasniti o njemu te reći kakav je u radu Ps.novi sam pa da se neljutite ako vec ima ta tema(ako ima sorry).. :p
 

Riddick

Novi član
Tu od
4 Ožu 2012
Poruka
20
Hvala,a znas li ovako kakav je, cujem nesto da je od imt 5106 malo razlike te kakav je on njega vise neproizvode il? Te usput sam cuo nes da je imt tvornica u banani ??:rolleyess::rolfer:
 
M

Miško 007

Guest
To je imt 577 ali turbo motor ima s 44 ...
90 konja ima rijetki su imaju mokro kočenje , pojačan hidrulik i odvojenu kabinu prva vuča.
Strava od traktora ali nema ih nigdje kod nas naravno.
 

Riddick

Novi član
Tu od
4 Ožu 2012
Poruka
20
Šteta ah Moj komšo je uspio ugradit u 5106 turbo od zetora ide ko zvjer sada
 

Kuba

Član
Tu od
8 Velj 2011
Poruka
175
To da je IMT tvornica u banani baš i nevjerujem,pa tih traktora ima najviše,bar u mom selu,svaka druga kuća ima IMT,a jedan u mom selu ih ima 6 komada,kažem ti najviše ih je,tako da baš i nevjerujem u to.A ovako su kao traktor odlični,ja imam 558,prezadovoljan sam s njime,jedino kaj me JE** su kočnice,sve drugo 5!
Nadam se da sam ti pomogao,a ti planiraš kupit neki IMT ili samo pitaš? :partyman:
 

Riddick

Novi član
Tu od
4 Ožu 2012
Poruka
20
Aha sad sam dosao do zakljucka ok . Ovako ljudi kake vi imate masine.., evo ja naprimjer imam 542,560,zetora 6911
VI :confused:
 
M

Miško 007

Guest
Mora ici turbo je turbo.
Bio je jedan 590 u Srbiji prodavao se za 9000 eura mislim pred godinu koju odmah ga je prodo..
Kuba kočnice kad majstor složi kočit ce ko lude...
 

Riddick

Novi član
Tu od
4 Ožu 2012
Poruka
20
To da je IMT tvornica u banani baš i nevjerujem,pa tih traktora ima najviše,bar u mom selu,svaka druga kuća ima IMT,a jedan u mom selu ih ima 6 komada,kažem ti najviše ih je,tako da baš i nevjerujem u to.A ovako su kao traktor odlični,ja imam 558,prezadovoljan sam s njime,jedino kaj me JE** su kočnice,sve drugo 5!
Nadam se da sam ti pomogao,a ti planiraš kupit neki IMT ili samo pitaš? :partyman:

Ma ne ja samo pitam ja imam 2 560 i 542
 

Riddick

Novi član
Tu od
4 Ožu 2012
Poruka
20
Evo malo mojih slikica a mogu li ja vidit vase?
 
Posljednje uređivanje:

Kuba

Član
Tu od
8 Velj 2011
Poruka
175
Da,sad je baš u remontu,slažemo kočnice i farbamo ga,boja je još tip-top jer ga garažiramo,al eto tako usput ga i farbamo.
Ja imam 558,zetor 4718 i MF(45 ks)
A jesi ti planirao uzet nešt takvo,za manje novaca a kvalitetnije?
A i djelovi ti nisu baš skupi... :partyman:
A dao bi ja i slike,al baš i nisam informiran o postavljanju

A kako si ti zadovoljan sa 560?i sa zetorom?
Koji ti se bolje pokazao? :)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Riddick

Novi član
Tu od
4 Ožu 2012
Poruka
20
Zasad sam utvrdio da i jedan i drugi mogu 3 barzde 12 coli plug te sam sa njima najvise vukao 1 vagon,ovako obdvojca su jaki sve super jedino sto je zetor malo jači i udobniji,ali ovak kada obradjujemo zemlju ja za 560 zakvačim imt 757,2 14 coli plug nema on da staje on ide jos i bolje ..hh..... a zetor je ovakav zapravo ovo je moj --> :prayer: http://www.youtube.com/watch?v=57BynzXVR5o
 

Kuba

Član
Tu od
8 Velj 2011
Poruka
175
Ja sam isto zadovoljan sa obadva,ali IMT je IMT,izdržljiviji je,na zetoru me stalno nešt zeza,mislim ak gorivo nije čisto,krepa i moram skida na AC pumpi šlauf i pirnut u to...i u oranju se nakon sat i pol do 2 počne polako grijat,dok 558-cijeli sam dan oro temperatura ništa nije porasla,ni kad sam cijeli dan siliro,jedino kad meljem sa silo mlinom dugo onda mi se zna temperatura podić za jedno 5 do maximalno 10 stupnjeva,a na zetoru meljem pola sata temperatura rukne za 20 stupnjeva...
Zetor je moj traktor,mislim po nacionalnosti xD :supz:
Al' IMT mi se boljim pokazao
 

Riddick

Novi član
Tu od
4 Ožu 2012
Poruka
20
Nezz vjerovatno ako tocis sa inine crpke da ima vode ili jednostavno ako tocis probaj koristiti ili si nabaviti ljevak sa sitom to je meni super stvar... ostavlja krs u ljevku i sipa cisto goriva, a ako bas hoces da ti je cisto onda skini i operi rezervar to je moja preporuka....:supz: A sto se ti ce IMT caruje :supz: dobar je on traktor nema sta.:partyman:
 

Kuba

Član
Tu od
8 Velj 2011
Poruka
175
Imam ti ja to,uvjek procjedim prija ljevanja,a isto gorivo ljevam i u 558,pa nikaj ne zeka...Neznam šta bi moglo bit...
 

Riddick

Novi član
Tu od
4 Ožu 2012
Poruka
20
krš najvjerovatnije neznam sta bi moglo biti joj. A kuba sta kazes jel bi bilo fora da se ugradi u imt 560 motor od 577 te da se na dom motoru napravi turbo (ok 90 konja bi onda izgeldalo ) ....Al bi to islo..
 

Kuba

Član
Tu od
8 Velj 2011
Poruka
175
A pa bilo bi fora,al'...Nije to predviđeno za mašinu 90 KS,neisplati se!
Bolje onda kupi 577 :weedman: :drinkers:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
krš najvjerovatnije neznam sta bi moglo biti joj. A kuba sta kazes jel bi bilo fora da se ugradi u imt 560 motor od 577 te da se na dom motoru napravi turbo (ok 90 konja bi onda izgeldalo ) ....Al bi to islo..
Izvedivo,samo je pitanje kako bi taj turbo bio kvalitetno napravljen..

Da nebi bilo više štete nego koristi..

Uostalom kaj če turbina na takvom traktoru tipa 577,ili opčenito motor S44?
 

Riddick

Novi član
Tu od
4 Ožu 2012
Poruka
20
a nezz bilo bi fora ali gedajte tob se isplatilo da imas orginal imt 577 e to bi bilo super ....:cool: al ja se nebunim on je za mene jos jedna velika zvjerka:!::lol::lol::lol:
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
584
Ja sam isto zadovoljan sa obadva,ali IMT je IMT,izdržljiviji je,na zetoru me stalno nešt zeza,mislim ak gorivo nije čisto,krepa i moram skida na AC pumpi šlauf i pirnut u to...i u oranju se nakon sat i pol do 2 počne polako grijat,dok 558-cijeli sam dan oro temperatura ništa nije porasla,ni kad sam cijeli dan siliro,jedino kad meljem sa silo mlinom dugo onda mi se zna temperatura podić za jedno 5 do maximalno 10 stupnjeva,a na zetoru meljem pola sata temperatura rukne za 20 stupnjeva...
Zetor je moj traktor,mislim po nacionalnosti xD :supz:
Al' IMT mi se boljim pokazao

Kuba, mislim da si pomješao kruške i jabuke, zeko 4712 i imt 558 nisu baš slični po snazi, 10tak ks i 0,8l zapremine nije mala razlika.
 

Najnoviji postovi

Na vrh