• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT SKIP

B

Bobo

Guest
Re: Kombinirka IMT SKIP

dino kaže:
Prolazio si kroz Daruvar???
e da mi je to bilo vidit...!
Što se nisi javio,da ja vidim tu strojčinu malo detaljnije,hh!

Naravno da sam prolazio kroz Daruvar... Sve se brzo odvijalo, i nije ni bilo sigurno da ce se ici po bager jucer, pa sam u zadnji cas kontaktirao Vedrana za gumu. S Bogecom smo od Alena organizirali, jer mi je bas uz put i taman za jutarnju kavicu...

Cuj... Prije Daruvara ona sela, nepregledni zavoji, a ja nizbrdo idem dost sporo, jer mi je lakse stat kad motor koci, neg drzat kocnice stalno... pa kroz Semafor jedan, semafor drugi, naslo se tu 2 autobusa, pa onda ono brdo (zaboravio sam ime sela) Kolona iza mene ko svatovi, a prvi iza je bio kamion... Vozac se naslonio na volan i skoro zaspao ;)

Alene, je, tako si i rekao, al ja sam htio bas tu guzvu i izbjeci i kako mi se cini da sam uspio. Pobogu, punoljetan sam i valjda sam sposoban donijeti neku odluku i odgovarati za poslijedice iste... Ludost je bila uopce bager tjerati iz te daljine, al eto i to se napravilo... Samo da ti kazem da mi je najopasnije situacija bila na ravnom, vrlo dugackom, komadu asfalta u sred bijela dana kad je lik ispred mene ulatio u "skarice" i skoro zadnjim krajem kombija zakacio moju prednju kasiku... Vjeruj mi, nisam ja danas bio najludji u prometu.
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Re: Kombinirka IMT SKIP

hahaha
da,da, to je to Doljansko brdo,tamo je uvijek kolona!
svi kamioni i šleperi koji su puni idu jako sporo,pa svi lude!!! :lol:
 
B

Bobo

Guest
Re: Kombinirka IMT SKIP

dino kaže:
hahaha
da,da, to je to Doljansko brdo,tamo je uvijek kolona!
svi kamioni i šleperi koji su puni idu jako sporo,pa svi lude!!! :lol:


I onda zamisli mene na celu kolone kako idem 5 puta sporije od tih kamiona... kamiondzija iza mene sto nije zaspao od uzbudjenja...
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Re: Kombinirka IMT SKIP

:lol:
tamo ti je inače prometno sa kamionima jer je iza selo Sirač,kamen sirač, si čuo za to?
 
B

Bobo

Guest
Re: Kombinirka IMT SKIP

"sirac" kamion je bio iza mene, no to za ovu temu nije bitno.

Glavno da sam ja sretno dosao kuci i da je stroj na vise mjesta zaliven, pa valjda bude sve u redu s njim ;)
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: Kombinirka IMT SKIP

viđ što sam fotogeničan 8) :mrgreen:

nisam pohvalio makinu iz pristojnosti, ipak sam ja to malo pregledao dok si ti sjedio u šumskoj vili i čekao mene, i stroj je čistam super :D
mala zamjerka, nema radio :shock:

o da bio je to fini aldomaš, kava sa vručim mlijekom (koja nikak da se oladi) i konjak :D , za dobro jutro :D
več me je šogor pitao el češ ti doč doma danas (pridružio se nama na aldomašu)

neču hvalit, nek se stroj hvali sam :!:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Re: Kombinirka IMT SKIP

Cestitam na kupnji i stvarno mi se svidja stroj, uredan je i te pare svakako vrijedi. Sinoc sam kasno upalio int i vidim na forumu da ste kod Alena a on opet nije jako daleko od mene, da smo sinoc otisli kud na jednu ili se nasli kod mene a jutros sam radio, jbg trgovina standovi.. (Vrbovecka dubrava). A zbilja imam cistu sljivu mogli smo je ocijenit, ima i domaceg vina(podravskog) a kobase friske jooooj... moglo se to oduzit! Ima dana pozdrav svima!
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: Kombinirka IMT SKIP

Kićo kaže:
Cestitam na kupnji i stvarno mi se svidja stroj, uredan je i te pare svakako vrijedi. Sinoc sam kasno upalio int i vidim na forumu da ste kod Alena a on opet nije jako daleko od mene, da smo sinoc otisli kud na jednu ili se nasli kod mene a jutros sam radio, jbg trgovina standovi.. (Vrbovecka dubrava). A zbilja imam cistu sljivu mogli smo je ocijenit, ima i domaceg vina(podravskog) a kobase friske jooooj... moglo se to oduzit! Ima dana pozdrav svima!

hmmmm hmmmmm el neko u ovoj temi spominjao rakijanje, vino i tak to, mislim da sam negdje vidio :scratch il možd u nekoj drugoj temi :scratch :scratch ili sanjam :scratch

el prodaješ rakiju i pošto :?:
nije tema al odgovori pa nek bobo poslije zbriše

da bobo i ja smo te čekali za aldomaš u vili :!:

kaj si ljudi budu mislili, prije 8 ujutro več u gostioni :shock: da nam netko mjesto ne zauzme :mrgreen:
 
B

Bobo

Guest
Re: Kombinirka IMT SKIP

Ima dana... ne boj se ;) Gudovacki sajam nam dise za vrat ;)
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Re: Kombinirka IMT SKIP

Kad li si samo prošao za Bjelovar da te nisam vidio? Ja sam na glavnoj cesti 14km prije Bjelovara
Da si bar mogao ranije najaviti avanturu, mislim da bi svakih nekoliko kilometara morao stati kod nekog od članova i popiti aldomaš, mislim da bi nagodinu stigao kući :mrgreen: :mrgreen:
 
B

Bobo

Guest
Re: Kombinirka IMT SKIP

Jucer sam krenuo iz Koprivnice oko 2 popodne... Kaze slika iz Novigrada da je okinuta u 15:11h... Iz Novigrada sam krenuo prema Virju (okolni put, al jedini u koji sam bio siguran, iako me Vedran nagovarao da idem "poprijeko") i u virju skrenuo za Semovce i do Bjelovara direktno...

Vjerovatno smo se prosli jer sam isao "okolo" ?

Da sam znao da cu ici gore 100%, bar dva dana ranije, vec bi se mi nekako organizirali kod Alena na zurci ;) Ovako je bilo na brzaka. Vise srece drugi put!

Sto se tice toga da bi svaki kilometar morao stajati kod nekoga, kad smo pricali Bogecov sogor i ja rekao mi je da cu stici danas kuci jedino ak nemam jos 24 prijatelja usputno...
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Re: Kombinirka IMT SKIP

joj,bobo,vidim da te svi opsjedaju,zašto nisi skrenuo kod njih,nešto pojeo,popio,napravio prezentaciju sa kombinirkom!!!
ej ljudi,pa bobo nebi došao kući ni za 10 dana!!!
:lol:
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Re: Kombinirka IMT SKIP

A drugo selo nakon Šemovaca sam ti ja, sad stalno vrtim po glavi šta sam radio jučer i da li sam te možda vidio...
Išao si okolo, ali je to ustvari glavna cesta i koliko toliko bolja za voziti pogotovo s takvom makinom :mrgreen:
Nek si ti sretno stigao, a bit će još prilika za aldomaš, nikad nije kasno :D
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Re: Kombinirka IMT SKIP

Ma kakvo rakijanje mislio sam na aldomas sinoc pred spavanje i degustaciju iliti zakusku sve domacih delicija, svojih ruku djela, samo sam malo kasno saznao za putovanje a jutros je bio novi radni dan
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: Kombinirka IMT SKIP

M.M. kaže:
A drugo selo nakon Šemovaca sam ti ja, sad stalno vrtim po glavi šta sam radio jučer i da li sam te možda vidio...
Išao si okolo, ali je to ustvari glavna cesta i koliko toliko bolja za voziti pogotovo s takvom makinom :mrgreen:
Nek si ti sretno stigao, a bit će još prilika za aldomaš, nikad nije kasno :D

hehe m.m. ja ti malo malo prođem pokraj kuče, u ponedjeljka sam isto prošao, išao sam kod matija case i kod ivice :!:
trebao sam stat i kod slaveka al sam se morao vratit doma u štalu radit
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: Kombinirka IMT SKIP

e bobo,bobo da si navratio domene fino bi se pogostili ,pregledali stroj , natovarili na kamion i fino bi se na toplom vozio ko car ..jbt kad hočeš sve sam..sam si i radi snjim
 
B

Bobo

Guest
Re: Kombinirka IMT SKIP

puknuti kaže:
e bobo,bobo da si navratio domene fino bi se pogostili ,pregledali stroj , natovarili na kamion i fino bi se na toplom vozio ko car ..jbt kad hočeš sve sam..sam si i radi snjim


Pa da, mogo sam usput obici i rodbinu u Rijeci, jel da?



Decki dragi... Eto, svi mi pisete lokacije neodredjeno, pa ja nek pogadjam, jel da? Isao gledati onaj "bager" kod Kice u selo, da bi sutradan saznao da sam mu prosao kraj kuce, danas M.M. i dino (ima vas jos ZNAM), pa ono... ne bi mi bio problem stati malo kod nekoga na casici razgovora, jer sam svejedno ima 20-ak stajanja do kuce, jer ne radi pokazivac temperature, pa sam pipao blok da vidim jel se grije il ne, trebalo je malo i prosetat da se ne pokocim sav. Stao ja na nekoj benzinskoj, il van naselja, meni tak svejedno...


Iduci put OBECAVAM, da cu se javiti, samo ne znam koji bog mi vise u dvoristu treba od "zeljezurije"
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Re: Kombinirka IMT SKIP

bogec kaže:
hehe m.m. ja ti malo malo prođem pokraj kuče, u ponedjeljka sam isto prošao, išao sam kod matija case i kod ivice :!:
trebao sam stat i kod slaveka al sam se morao vratit doma u štalu radit
Treba sad nadoknadit sva ona snimanja i putovanja i odužit se starom šta je hrmbao umjesto tebe :mrgreen:
Daj stani na jedan putni gemišt još dok sam doma, za par dana idem u inostranstvo :D
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: Kombinirka IMT SKIP

M.M. kaže:
bogec kaže:
hehe m.m. ja ti malo malo prođem pokraj kuče, u ponedjeljka sam isto prošao, išao sam kod matija case i kod ivice :!:
trebao sam stat i kod slaveka al sam se morao vratit doma u štalu radit
Treba sad nadoknadit sva ona snimanja i putovanja i odužit se starom šta je hrmbao umjesto tebe :mrgreen:
Daj stani na jedan putni gemišt još dok sam doma, za par dana idem u inostranstvo :D

da bogme, naradio se je pošteno, nije mu bilo lako.
kad bum išao za bjelovar javim ti

bobo, vidiš sad si se sjetio rodbine u rijeci, ajmo zajaši skip i vozi do njih

šta vele susjedi i tvoji doma, ste ga malo isprobali kak diše :?:
 
B

Bobo

Guest
Re: Kombinirka IMT SKIP

Cuj, dovezao ga u dvoriste, malo ga postavio u "manekensku" pozu (zadnju kasiku pruzio koliko ide, zakrenuo prednje kotace, digao ga na stabilizatore i kasiku) i tak ga ostavio. Dosao brat s posla, malo ga upalio, gasirao, pa sam ga ucio kako ga ubaciti u brzinu s mjesta, pa su susjedi dosli, pa se "aldumasilo" do mraka, i tako...

Nismo ga isprobali, jer nemam gdje. Jedino da odem kod susjeda prebacivati djubre s jedne hrpe na drugu, a to mi se ne da... nagodinu cemo ga detaljno oprati, podmazati, pokvarene mazalice zamjeniti, i vjerovatno hidraulicna crijeva, te nadosuti ulje, tako da bude u 100% radnom stanju. Rotirku sam skinuo i popravit cu ju sutra a ostatak isto nagodinu...


Dojmovi su dobri, al kako to uvijek bude kad novi stroj dodje u dvoriste, najprije se traze mane, pa se otkrilo da treba bakrenih plocica kupiti i promjeniti pod par supljih vijaka, te neka napukla crijeva imati u rezervi. Svi vec pitaju kad cemo ici masovno voziti soder...
 

Najnoviji postovi

Na vrh