• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
zanimljiva mu je brzina kretanja......do 6km/h

al to nisam nikada vidio u živo......

danas ga uspješno zamjenjuju HAGIE strojevi za prskanje i kidanje metlica, u proizvodnji sjemena.....
 
B

Bobo

Guest
Zanimljivo... Ako je trobrzinac, i ako u papirima pise 540, onda je 540, ali nekako mi cudno...

Zbilja cudan traktor...
 
T

tuaregr10

Guest
Nešta mi nije jasno..na njuškalu nađem 540, devedeseto godište s novom limarijom....zar se nije 540 proizvodio do 1985-86 sa onom prvom limarijom :scratch:scratch

Pozdrav Kumic :arrow:
Ovaj 540 je sigurno neka "kemija" :vragek:. Koliko ja znam novija linija IMT - a 540 se nije proizvodila, a stara linija se proizvodila do negdje oko 80 godine :evil:.
 

Kumic

Član
Tu od
7 Lis 2010
Poruka
196
Izgleda da je stvarno 540...ne vjerujem da je tu nešto puno kemijano..al opet čudno mi je da ima hidraulični volan.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ovo ti je 100% original 540, ima jedan takav u mom kraju...nova linija, kabina i servo volan i još k tome dodatna pumpa hidraulike s 2 para izvoda , sve original tvornički, negdi oko 90.tog godišta.

traktor izgleda identično ko 542/549, ali ima tri brzine i motor od 540, priča je navodno ta da su imali na zalihama još motora i getriba takvih pa da su i kasniej sklapali 540 u novoj liniji.
Isto kak se može naći i 549 u staroj liniji, mada je dosta rijetko.
Ima i kod mene i 542 u novoj liniji iz 1993. god, samo da ga vidite, traktor je koda je jučer izašo iz tvornice.
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Ovo ti je 100% original 540, ima jedan takav u mom kraju...nova linija, kabina i servo volan i još k tome dodatna pumpa hidraulike s 2 para izvoda , sve original tvornički, negdi oko 90.tog godišta.

traktor izgleda identično ko 542/549, ali ima tri brzine i motor od 540, priča je navodno ta da su imali na zalihama još motora i getriba takvih pa da su i kasniej sklapali 540 u novoj liniji.
Isto kak se može naći i 549 u staroj liniji, mada je dosta rijetko.
Ima i kod mene i 542 u novoj liniji iz 1993. god, samo da ga vidite, traktor je koda je jučer izašo iz tvornice.

Ima ga susjed,kuća do mene
 

fiat615

Novi član
Tu od
17 Velj 2012
Poruka
25
evo moje makine
23mwit0.jpg
 
L

Lumex

Guest
Ljudi,ako je tko tu a zna nesto o mom pitanju daj molim Vas da mi odgovorite hitno je!
Covjek mi prodaje IMT 549 dv 2006.godiste 1500r/h pa mogao bih se dobiti za nekih 18000KM al me muci jedno u njega je onaj Bugarski motor,dali je to skupo i kakvi su to motori dali da to uzmem ili ne ,HVALA HVALA HVALA !
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
NOVI IMT 577 košta u autopoljostroju 185000 kn, jel to puno?

osim ako nije jedna nula viška zabunom stavljena to je vrlo vrlo puno:rolleyess:
A s obzirom na kvalitetu koju more imati novi imt- ta cijena je izvan svih okvira mentalne stabilnosti:madmana:
A možda je 1 na početku viška pa je cijena 85 000?
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
nevjerujem da je 85000, jer 539 novi je nekih 70 000kn, ako se dobro sječam.....

a 185 000kn sigurno nije......možda, ali možda 18 500€,i to je prevše.......
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma mislim da vam je to točna cijena 185.000 kn, to bi trebalo biti tak, prednja vuča, nova limarija i odvojena kabina GVU i još koješta....preskupo je, al eto što čemo...
 
M

Miško 007

Guest
NOVI IMT 577 košta u autopoljostroju 185000 kn, jel to puno?

Je i nije .
Je jer trgovci lopovski zarađuju.
Nije jer je taj traktor jako poboljšan pojačan hidrulik mokre kočnice, prva vuča je sad na njemu od 5136 i jače gume.
Odvojena kabina i tako ventilacija.
Trebao si pitat s perkins motorom koliko košta to je bolja opcija...
 

Najnoviji postovi

Na vrh