• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Sad sam ga malo očistil,ujutro sam bil kamikaza po cesti [emoji23] [emoji23]
Cak sam maloprije auto vadil s njive

89504f2bf219457bd8badc7c115de7ab.jpg
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
ja svog IMT-a ne bi sad palil ni da mi netko da 100 ojera .

Za 100€ bi ga ti gural dok ne kresne,ako ga uopće imaš:(nerd):
Danas je teško zaraditi 100kn a kamoli 100€!:(wait):
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,509
ja svog IMT-a ne bi sad palil ni da mi netko da 100 ojera .
Bogme ja sam palil danas samo zato jer mi je čiksi ponestalo, inače nema šanse.

Nego, ozbiljno Puknuti, jel ti uopče imaš kojeg IMT-a?
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
palio bi on i jos pitao jel treba jos koji put. start sprej i ima da gruva ko besan. kad komsiji pali totalno mrtav motor vec 15 god samo na start sprej i jos nije otkinuo nista ima da grune samo tako. a ima jos i boljih resenja samo se mnogima tesko odvojiti od novaca. i moj pasat je mrtav skroz i neznam dal ce ispod -5 upaliti ali zato je start sprej u pripravnosti
 

SonnYYY

Aktivni član
Tu od
15 Lis 2012
Poruka
425
Dečki ja ne znam u čemu je toliki problem u paljenju. Ako je motor donekle u redu treba kresnut bez nekih problema.
Evo ja jučer na nekih -3 upalio bez problema iz prve, bez verglanja (imt539), i stoga da je stajao nekih tjedan dana.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
To je multipraktik hehe
S tim ja ravnam i zemlju,šoder...takoreči kombinirka hahah
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Za 100€ bi ga ti gural dok ne kresne,ako ga uopće imaš:(nerd):
Danas je teško zaraditi 100kn a kamoli 100€!:(wait):
ti jedan od onih nekoliko forumaša koji su mi se javili na PP reki da je sve ono istina kaj sam pisao po forumu za i oko forumaša i skupine ..da su se i sami uvjerili u to i na neki način su mi se ispričali .
 

Ekonomist

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
516
Vidim da je ova tema zamrla i nema diskusija.
Ja sam prošlo ljeto pozvao neke IMT-ovce na radni godišnji pa sam zakasnio. Uvaženi forumaš Muha bi trebao sastaviti radni tim i predložiti vremensko razdoblje. Nadam se da ima dovoljno vremena za planiranje do ljeta. Ja ću kandidirati poslove (projekte).
Muha možemo i na pp.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,509
Raspala se forumska servisna služba, ali bumo nekaj skemijali.
Ti pripremi sobu s hobl pankom i ja bum došel krajem šestog mjeseca. Do devetog ga bum valjda složil :icon_scratch:, traktor.
 

Ekonomist

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
516
ja bum došel krajem šestog mjeseca. Do devetog ga bum valjda složil :icon_scratch:, traktor.

Morati ću prekontrolirati zalihe hrane i pića to je sigurno. Hoću li proširiti poslove i zadatke?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,509
Muha, pa nije ti loša ideja...
Moje sve ideje su dobre, samo kaj rijetko kojabude sporovedena u djelo :=:)

Morati ću prekontrolirati zalihe hrane i pića to je sigurno. Hoću li proširiti poslove i zadatke?
Nije problem klopa, i doma moram jesti. Ti samo posla izmisli i smještaj obezbjedi :icon_keel:
Ma da si mi bliže trknul bi ja više puta :(y):
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Muhač na IMT-jca deneš Zetorovu getribu , motor, hidrauliku , od IMT-jca felge i gume i evo IMT-jca za DESET :(rofl):
 
Na vrh