• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Ako čovjek ima volju nema tog posla koji nemože napraviti uz malu pomoč slika .....
meni da neko slike metne kak se radi ja bi još jednog Muhača probal napraviti.

Nemoj sad pretjerivati, onda bi bili dva i bili bi konkurencija, pa bi se svadili i svakakvog vraga bi bilo...
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,374
Muha radi dobro sad, membrana je bila poderana. Imam jos jedno pitanje imam kosilicu sa strane onu IMT ovu jel bi se njen rad mogao poboljsat jker cesto stopa
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Bi dalo bi se,stelanjem klizača,al prvo treba utvrditi da nije nešto poderano pa se neda stelat.
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Treba pogledati kosu i probati ju naštelati tako da zubi budu što bliže cešljevima jer kao i škare ako zevaju nema rezanja.

Te kose mogu jako dobro kositi i može se cak dosta brzo raditi s njima ako je sve kako treba.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
http://www.pik.ba/artikal/15019393/imt-565/ jel ova hidraulika na ovom orginalna? cini mi se da u saobracajnoj pise da je 1991 gp: jel ovo neka dodatna oprema bila ili je nesto skarabudzeno?

To je sve u originalu tvornički tako!
Navodno su tek od 1994. počeli ugrađivati taj sistem, ali izgleda da ih je bilo i prije u ponudi, kod IMT-a je sv moguće.
I da, nisu mu to pomoćni cilindri hidraulike, nego mu to jest glavna hidrulika, znači on nema klasične ruke koja izlaze iz poklopca, znači nema onaj cilindar ispod poklopca, več ima ova dva vanjska cilindra u koja njegova pumpa tjera ulje. Tako je puno jača hidraulika kod tih modela.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
@fendt939 krenite od kočnica jer te očito muče,nove pakne,opruge i potokarit doboš malo.
Luftove na volanu.
E sada motor je upitno u kakvom je stanju.
Ulja i filtere ne racunam u obnovu.
Struja znaci lampe sve i kablovi sve provjerit i promjeni kaj ne valja.
Tu može biti još pumpa vode,alternator,kiler,grijač,termostat,ulošci dizni,brave za paljenje i svjetla...
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Tata i ja smo odlučili malo "obnovit" 533. Što bi bilo najpametnije obnovit ?

Kakvo je to pitanje? Valjda najbolje sam znaš kaj ti ne valja na traktoru...
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,374
Jedno pitanje: danas sam išao nešto radit neka drva prevesti sa 533 i bilo je nekih -5

Kad sma ga upalio samo je crknuo...poslije upalio i radio normalno.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Na nižim temperaturama ponekad zna par puta crknuti dok ne proradi kak treba razloga je više ali svi se odnose na gorivo kad ga dobro provrti moral bi raditi normalno .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Ja bi rekel da je ta makina za remont hihihi.

Šalim se, drugi put ako ga baš moraš mućiti na hladnoći mu daj malo više gasa.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Sutra ujutro ide cold start ak napada 30 cm...da se malo ''vozim'' :D:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Dja,ko i uvjek :icon_fU:
E,ja imam lajtung vec gotov,čeka kod mehanicara obješen nezz kolko,treba neka posebna pipica ic na rezervar a kakva je to i di to ima
 

Najnoviji postovi

Na vrh