• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,583
ma da je od blata meni bude izdržal za moj projekt ,

a kak to spada u kategoriju alat zna se da alat , auto , ženu i novac ne posuđujem

Netrebaš posuđivat daš u NAJAM :icon_razz: sad bu :icon_axe:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
kak sad to , nisu to plastični makaroni da ih dam u najam , pa kad se netko njima zasiti preperu se pa idu dalje i tak ..
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Mislim da je njihovo vrijeme prošlo kak i 101 i Yugo polako ih se zaboravlja a ako bude kvaliteta kao Tafe dijelovi :mur:.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,378
Pa nisu Tafei tolko i loši.. Viđam neke traktore sa 6000rs još uvijek rade ko zvrkići.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,838
Vjerojatno su OEM dijelovi za prvu ugradnju bolje kvalitete nego klasa dijelova koja se uvozi pod TAFE imenom, baš kak i za ostale marke.
 

bm joja

Aktivni član
Tu od
17 Ožu 2016
Poruka
377
Dečki moji trgovci svašta rade da bi prodali.
Zadnji biser koji sam doživel kutija od Tafea
unutra Turska glava motora.Kada sam pital
trgovca odgovorio mi je da je to do dobavljača.
 
Posljednje uređivanje:

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Tresla se brda, rodio se miš bude to nazadnje! Možda i budu nešt pokrenuli jer linije postoje, ali ne vjerujem da bu to došlo do 5000 komada godišnje i 1500 ljudi jer su tu ipak ogromni dugovi koje treba prvo sanirati.

Poslano sa mog Lenovo K10a40 koristeći Tapatalk
 

Ekonomist

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
516
Novi vlasnik je kupio dio nekretnina, opreme i brand. Ostalo je u stečanoj masi pa tako i dugovi. Novi vlasnik nema ništa s dugovima.
Oni će tamo proizvoditi djelove za svoj proizvodni program a traktore će sklapati one koje budu imali tržište od svojih tvornica koje već imaju. Ostaje najupitnija kvaliteta.

Poslano sa mog ONEPLUS A5010 koristeći Tapatalk
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,378
Pa ima na youtubeu gdje je onaj čuveni majstor Petar Grbić spominjao više puta da TAFE želi od IMTa otkupiti samo ime..
 

bm joja

Aktivni član
Tu od
17 Ožu 2016
Poruka
377
Tržište u ovom djelu Europe je
veliko. Linija i ostalo postoji jeftinije
je ovdje proizvoditi. Ugrade Perkins
motor i mogu na Eu tržište. Cijenom
če biti konkurentni.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ako ugrade Perkins i mokre kočnice srede hidraulik i getribu to baš i nebude konkuretno jedino za one kome je IMTu krvi .:x:.
 

bm joja

Aktivni član
Tu od
17 Ožu 2016
Poruka
377
Prodavače se on kakav god bude.
IMT ima imiđ a i nije tak loš u klasi
što se nudi za priblizne novce.
Nisam fan IMT ali koliko novaca
toliko muzike.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Svaka roba nađe kupca a sad kako im drago no da se opet rade Yugo i sl tko bi to kupil??
 

Najnoviji postovi

Na vrh