• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
I na kraju gore natakarim Poljski volan i Rusku kabnu :(party):
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Ma taj motor ne valja [emoji14]. Kaže mi lik koji ima 533,539 i 558 da taj motor gura 4000, 5000 rs. A moj 3511 ima sad oko 5000 bez generalne i ne troši ulje, a teramo ga kao da je tudji :). Malcer 220 nekad, rd 230, T40, itd. Ugl. radi oko 800 rs godišnje nema dana kad se ne upali
 

ceki

Član
Tu od
18 Ruj 2009
Poruka
366
Ta i običan bi bio dobar, diš S da se raspadne ferđa.
Šta treba međuploča, naprijed pripasat kolijevku ...
 

Ekonomist

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
516
Nisam ni znao da ima toliko mogućnosti natovariti na ferđa 539. Meni bi trebala na njega prednja vuča. Kad ćemo toliko posla obaviti, onda i još to i gotovo. Kad ga tako lijepo naciframo samo ću se vozati neću više orati s njim. Šalu na bandu.

1. Redovni servis (filteri, ulje, antifriz sam nedavno mijenjao jer mi je pukla guma, možemo mijenjati ostale gume),
2. sat ne radi, sajla radi (volio bi sve novo ako može),
3. ako bude potrebno štelovanje prednjeg trapa?

4. ništa više jer sve drugo radi.

Imam ja još traktora a i drugih posala ako ih smijem kandidirati? Opet ćemo ostaviti za dogodine.
 

mariofil

Novi član
Tu od
14 Velj 2014
Poruka
9
Ok. Hvala. Ako nekom bude trebalo nek se slobodno javi imam još jednu garnituru al bez ležajeva.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Sa takvom garniturom bi i ja išel pumpu vode reparirati
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ja bi orginalnu pumpu repariral i bez takve garniture...
Samo pedantno odradit i trajat će,na brzinu ništa od reparacije.
 

hendrix

Novi član
Tu od
28 Srp 2011
Poruka
7
Ulje na radilici mi curi, iza zamajca. Promijenio sam silikonski semering prije mjesec dana otprilike, opet curi. Šta bi bio uzrok?
 

Najnoviji postovi

Na vrh