• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IN MEMORIAM

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,280
I tako,,, ode nam legenda Izet Fazlinović,,,
alijas ;;Mustafa Nadarević;;
legendo počivaj u miru,,,,
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
E da, nažalost ode.
Legenda koja nas je godinama uveseljavala s malih ekrana. Barem mene i hvala mu na tome.

Nek mu je laka crna zemlja
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Da, legende polako odlaze, nažalost: Kemo, Dedić, Kićo, Mustafa...

Lahka im zemlja, pokoj im duši i hvala za sve lijepe trenutke koje su nam podarili u svojoj karijeri.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
Znam ja da mi njemu nismo bili bilo ko...... zato nam je i ostavil toliko toga u nasljeđe
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Znal sam ga vidjeti i koji put popričati u prolazu. Uvijek je imal neku šalu spremnu.
Jednu njegvu pamtim:
- Da ti bu dobro u braku, uvijek pitaj ženu kaj misli i napravi po svojem

Pokoj mu vječni.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Ne znam koliko puta sam gledal Zikinu dinastiju i Lude godine prije toga, skoro pa sve napamet znam.


A sad sto se tice kolege Ajkule, nekak me jako pogodila njegova smrt, pogotovo kaj je umrl od tumora.
Sad svi samo tu koronu uzdizu u nebesa, na prokletog raka su svi zaboravili, a on nam je u biti najveci neprijatelj i ubojica.

Nek svi znanstvenici svijeta se vec jednom udruze da pronadu lijek i da se ta bolest moze izljeciti, da nam ne odlazi mlad narod.

Ja jedino cega se u zivotu bojim je da ne obolim od toga, to je agonija i muka kakve nema.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Sto je rak ,bolest ili nesto drugo,ruski naucnik Ivan Pavlovic Neumivakin tvrdi da je to stanje.Ima video na jutubu,ja mu vjerujem,pogledajte.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Još jedna legenda prešla.

R. I. P



 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,280
Uistinu pustio sam suzu,, kad su mi poslali vijest,, teško mi je to palo,, jer prvi njegov koncert sam bio davne
1982 godine,, u Tuzli,, i nijedan me više nije promašio,,
Šta reć,, umjetnik,, legenda,, ljudska gromada,, i još toga mnogo,,mnogo,, a prvenstveno ČOVJEK,,,
Đole brate,, vidimo se REGO,, i da zajedno oremo nebeske njive,,
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,280
Mene emocije stvarno rasturaju,,, ko ima vremena i volje,, nije zgoreg pogledati ovaj dokumentarac,,
 

mikula

Aktivni član
Tu od
5 Ožu 2008
Poruka
348
Za one koji neznaju Đorđe Balašević je rođen 11. maja 1953. godine, u Novom Sadu, u porodici oca Jovana Balaševića i Veronike Dolenec, iz Rasinje kod Koprivnice u današnjoj Hrvatskoj.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
Po njegovim pjesmama se vidjelo da mu je teško pal raspad.
Sad kad znam korjene jasno mi je i zasto.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,280
Za one koji neznaju Đorđe Balašević je rođen 11. maja 1953. godine, u Novom Sadu, u porodici oca Jovana Balaševića i Veronike Dolenec, iz Rasinje kod Koprivnice u današnjoj Hrvatskoj.
Za one koji neznaju Đorđe Balašević je rođen 11. maja 1953. godine, u Novom Sadu, u porodici oca Jovana Balaševića i Veronike Dolenec, iz Rasinje kod Koprivnice u današnjoj Hrvatskoj.
Je otac Jovan,, a majka Veronika Matilda Elvira Dolenc,,a djed mu se zvao Đorđe ,,Balaš,,,
pa se plašio da ih nepomađare,, otišo u opštinu i platio da dobiju ono na kraju 'ić''
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,280
Po njegovim pjesmama se vidjelo da mu je teško pal raspad.
Sad kad znam korjene jasno mi je i zasto.
Nije njemu teško pao raspad,, već mu je teško bilo ono što su mnogi narmalni znali,,, šta budale i kreteni rade,, i šta nam se sprema,, sa svih strana,, da se razumijemo,
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529

"Ja bih da proživim na svoj način"

Zbogom pjevaču, zbogom pjesniče, hvala ti.
 

Najnoviji postovi

Na vrh