• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IN MEMORIAM

Marko1986

Dobro znana faca
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
830
Samo jos jedan podsjetnik da za neke ljude rat jos traje.
Ja sam kao klinac od 15-ak ( tam negdje pocetkom 2000.- tih) godina izoral saveznicku avionsku bombu. Na parceli koja se intenzivno radi barem 40 i vise godina, prije bila sinokosa. Uzel sam ju u ruke jer sam mislil da je tikva. Velicine cca karnistera od 5 l. Pirotehnicari su rekli da je skroz ispravna i da sreca da nisam pogodil u upaljac. Suskala je kao zvecka kad bi ju protresel. Hocu reci ak je ta prezivjela 50 -60 godina pod zemljom onda od Domovinskog rata su sigurno jos aktivne sve mine. I jos sam imal kontakata sa raznim minama i mino bacacima, ali nije sad bitno. Nek im je miri spokoj Bozji i laka hrvatska zemlja.
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,628
Znao sam curu. Dobra i fina bila. Neznam jel Pupovac izrazio sucut? A mi im jos placamo da seru po nama,umjesto da su manji od makovog zrna. A on i banda se jos bune ovo ono a sranja i zla su napravili za sljedeci 100godinq jos. Sram ih moze biti
 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Vjecni mu pokoj . Ja juce kad sam vidio bilo mi je zao neopisivo. A zadnji video koji je izbacio prije 3 dana spominje kako ga zovu i traze pare ,zajam vise puta ponavlja. Jesu li ga kamatari ubili ko ce znat.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,472
Danas se prisječamo ljudi koji su otišli sa ovog svijeta pa se ja prisječam forumaša koji su preselili na nadam se bolje mjesto ali su ostavili svoj trag na ovom forumu i palim im sviječu.

🕯️
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,396
Veliki književnik, pjesnik, scenarista,, a prvenstveno umjetnik i čovjek , ,napustio nas je,
Avdo Sidran nek ti lahka zemlja bosanska...
 

Najnoviji postovi

Na vrh