• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IN MEMORIAM

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,582
Ode i nam trener svih trenera
R.I.P. Ćiro
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Joj daj mi smo jedina nacija i vjere koja tak govori...kaj naša djeca nisu sposobna biti ko netko prije njih..

Večina nas više novaca ulaže u pokojne .sprovode..muziku ..ljes..grobnicu nego u školovanje djece..tak da..sad ste mi digli živac.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,772
I majstor "iluzije", koji se znao umiliti svima koji su bili na vlasti.

Trebao je pojesti diplomu, jer je Prosinečki u Zvezdi jako uspio, trebao je i manje utakmica namjestiti...

Trebao je dati da Prosinečki igra od prve minute protiv Francuske, pa bi i tada HR igrala finale, a on ne bi imao šljivu ispod oka...

Bio je medijski jako eksponirana osoba jer medijima to treba, a umro je kao i svaki drugi stari bolesni čovjek, od raka, nakon dobro proživljenih 88 godina života.
Moja sućut njegovoj obitelji.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,282
I majstor "iluzije", koji se znao umiliti svima koji su bili na vlasti.

Trebao je pojesti diplomu, jer je Prosinečki u Zvezdi jako uspio, trebao je i manje utakmica namjestiti...

Trebao je dati da Prosinečki igra od prve minute protiv Francuske, pa bi i tada HR igrala finale, a on ne bi imao šljivu ispod oka...

Bio je medijski jako eksponirana osoba jer medijima to treba, a umro je kao i svaki drugi stari bolesni čovjek, od raka, nakon dobro proživljenih 88 godina života.
Moja sućut njegovoj obitelji.
Hmmm u mom kraju zna se sta je ciro,,,,parna lokomotiva... ali ovih dana otiso nam je zadnji CIRO..


RIP Bosanska legendo...
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,772
@nimrennermin
Razumijem ja tebe, ali molim te prisili se i ti da vidiš i drugu stranu medalje.
To što su mnogi "zaljubljeni" u njega, ja nisam, meni zdrav razum govori da treba imati i zrno mudrosti kod prosuđivanja u svemu "oko njega". I da, bio sam s mlađom kćerkom na utakmici i svjedočio kako je "režirao", na kraju su ga ljudi gađali s cipelama, s kovanicama 5 kuna, flašicama sokova. Zašto? Pa samo zato jer se tako "nesportski i pokvareno" ponio prema ljudima.
Sve što je mogao odradio je on za sebe i za svoju osobnu slavu, našao se kao i mnogi drugi u pravo vrijeme na pravom mjestu.
Jučer, ili prekjučer sam gledao par sekudi dokumentarnu emisiju u kojoj Miroslav Blažević izgovara rečenicu "ja sam zaslužan za uspjeh". Hvala, dovoljno sam vidio.

Naravno ne branim nikome da od njega sada napravi sveca za svoje potrebe.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,282
@nimrennermin
Razumijem ja tebe, ali molim te prisili se i ti da vidiš i drugu stranu medalje.
To što su mnogi "zaljubljeni" u njega, ja nisam, meni zdrav razum govori da treba imati i zrno mudrosti kod prosuđivanja u svemu "oko njega". I da, bio sam s mlađom kćerkom na utakmici i svjedočio kako je "režirao", na kraju su ga ljudi gađali s cipelama, s kovanicama 5 kuna, flašicama sokova. Zašto? Pa samo zato jer se tako "nesportski i pokvareno" ponio prema ljudima.
Sve što je mogao odradio je on za sebe i za svoju osobnu slavu, našao se kao i mnogi drugi u pravo vrijeme na pravom mjestu.
Jučer, ili prekjučer sam gledao par sekudi dokumentarnu emisiju u kojoj Miroslav Blažević izgovara rečenicu "ja sam zaslužan za uspjeh". Hvala, dovoljno sam vidio.

Naravno ne branim nikome da od njega sada napravi sveca za svoje potrebe.
Kolega plus znamo da se nije rodio koji bi nam svima ugodio....
Da te pitam samo jedno...
1998 godine nakon onog mundiala..
Jesili to isto prico...
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,772
Kolega plus znamo da se nije rodio koji bi nam svima ugodio....
Da te pitam samo jedno...
1998 godine nakon onog mundiala..
Jesili to isto prico...
Nisam, bio sam još više ljut, kao hiljadu vragova.
Gledali smo tu utakmicu s Francuskom, u kući naših susjeda. Poveli su naši, pa izgubili prvo "beskrajno dugom i glupom šetnjom Bobana s loptom, ispred našeg kaznenog prostora", pa drugim neshvatljivim golom obrambenog igrača Francuske koji nije prije zabio nikome, samo nama. copy-paste: Hrvatskim reprezentativcima tada je presudio Lilian Thuram, francuski stoper koji je u toj utakmici zabio jedina dva gola u svojoj ... završetak copy paste.

Tek na kraju utakmice je sada pokojni Miroslav Blažević uveo Prosinečkog, za HR prekasno.
Neki sam dan pročitao da je Čiro rekao da je Prosinečki bio kriv što HR nije tada postala prvak svijeta. Svašta. To je izrekao on koji je u Francuskoj namještao utakmicu, koji je i tad bio pred "hapšenjem" radi toga, pa se šminkao s kapom FR žandara.

Ja gledam na sve to svojim očima i svojom glavom, a ti kako želiš. Ako ti je jako drag slavi ga, meni je bio samo običan trener, sa slučajnim uspjehom, s igračima koji bi to postigli s bilo kime, pa i sami bez ikoga...

Čiro je trenirao svakoga i sve - za pare. Bio je i u VŽ, velika korist...
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,282
Kolega plus... i pokojni Ivo Tomic pozavidio bi na komentarima Cirinoj strategiji...Nemojmo bas tako...
Onda bi dogodine i za Zlatka krenula ista prica...
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,772
@nimrennermin
Ja sam ti varaždinec domovinec sin, a Zlatko ti je samo još jedan moj dragi sugrađanin, dakle nemam nepoznanica po tom pitanju.
Moja ti je filozofija o nogometašima i njihovim trenerima ovakva:
- ne igra trener nego onih 11 koje pošalje na igralište,
- toj jedanaestorici je največi problem nanišaniti i pogoditi s loptom u okvir gola "7,32 metra širine i 2,44 metra visine". Da radnik na poslu tako "efikasno radi" kao takvi "moderni gladijatori" ne bi obitelji zaradio niti za WC papir... EVO STAJEM, STAO SAM!
Primaju plaće kakve najbolji liječnici i kirurzi ne mogu niti sanjati.
U VŽ je pokojni Herjavec o kojem pričaju bajke uništavao Varteks, tekstilnu industriju, tlačio je radnice, nije im dao odgovarajuče i krvavo zaslužene, plaće, da bi se razbacivao za Veldina Karića i njemu slične "frajere" koji su znali udariti po lopti na super uređenom travnjaku. I onda ta moralna veličina Karić ostavi obitelj, radi neke balavice,,, nogomet mu pomračio um...
Nadam se da neče i drugima, mnogima, ljudi to gledaju, ljudi vide, ljudi znaju, ljudi imaju svoje stavove.

Ponavljam ti ako je Čiro tvoj heroj slavi ga, radi što ti volja, meni ga ne možeš nametnuti, kao ni Luku Bonačića i pomočnika mu ... nije vrijedan spomena, bio je obični klošar VŽ...
 

goran1985

Aktivni član
Tu od
5 Ožu 2013
Poruka
617
@nimrennermin
Ja sam ti varaždinec domovinec sin, a Zlatko ti je samo još jedan moj dragi sugrađanin, dakle nemam nepoznanica po tom pitanju.
Znaš li kakvu je ulogu Zlatko imao u pljačkanju nogometnog kluba Varteksa? Koliko se sjećam od smrti Herjavca su nabili 50ak miliona kuna duga za vrijeme njegovog boravka u klubu, on je bio visoko pozicioniran.

Inače, o mrtvima sve najbolje ali djelim tvoje razmišljanje o Ćiri. Velika je šteta što sport (kod nas) ne može bez politike.
Ne vidim zašto dobar nogometaš mora biti dobar čovjek, to više mi od njih stvaramo svete krave. Evo nas Luka, jedan od najboljih na svijetu a "sinkopa" na suđenju Mamiću.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,922
Gledam ispraćaj Čire Blaževića!
Pa to je komedija!
Samo što ne zaplešu!
Priredba za poznate face!
Uslikavanje!
Sramota, niti malo poštovanja!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,696
Gledam ispraćaj Čire Blaževića!
Pa to je komedija!
Samo što ne zaplešu!
Priredba za poznate face!
Uslikavanje!
Sramota, niti malo poštovanja!
Pa plešu njegvi ;)
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,772
Danas se u HR dogodila još jedna tragedija, život je prilikom "razminiranja" izgubilo dvoje ljudi:
Moja iskrena sućut njihovim obiteljima.

Pitam se iskreno, koliko je ljudi stradalo ("tamo daleko" širom susjedne države, koja je bila glavni protagonist sijanja tog sjemena zla, čije su "spodobe" postavljale ta silna minskih polja), u minskim poljima koje smo tamo kod njih mi posijali, mi HR okupatori koji smo devedesetih prošlog stolječa napali na cijelu Jugoslaviju???

Ne nije ovo moja politika, možete me kazniti radi ovoga, ali budite pošteni ljudi i nemojte ovo obrisati, neka se vidi tko smo i što smo, što smo ostavili u nasljeđe - iza sebe, ova tragedija je tuđa ostavštvina zla, na našim prostorima.
 
Na vrh