• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Inkubatori

ivanhecimovic

Aktivni član
Tu od
11 Ruj 2014
Poruka
688
Meni je to iskreno sumnjivo jer je cijena jako niska🤔 ali ne piše jel je automatski rucni ili poluautomatski
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,334
Sa kalimero inkubatorom sigurno neće pogriješiti tko ga kupi, on toga radi puno i dobri su.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,334
Naravno da je sve to skupo ali regulator, motor, kutija, izrada, grijač koštaju a slobodno i čovjek koju kunu zaradi. Bavim se sličnim poslovima pa znam koliko to vrijedi.
 
Č

Član obrisan - 49496

Guest
Ja završio svoj inkubator testiram ga četri dana i onda stavim jaja u njega potpuno automatski , pa da vidimo kaliko bude se izvalilo, za sada na testiranju sve funkcionira kako je i zamišljeno. IMG_20200204_171712.jpg
 
Č

Član obrisan - 49496

Guest
Jel to gore ventilator?
Da a unutra je na ljevoj strani dodatna posuda za vodu u koju je uronjena sijalica i još jedan ventilator za dodatno podizanje vlage i jedan filc koji upija vodu tako da kad trebam vlagu max je podignem a spuštam je pomoču otvara za dovod i odvod zraka koji su veličine 34 milimetara 6 omada 2 iza i sa svake bočne strane 2 koji se daju regulirati prema potrebi koliko želim toliko otvorim. znači vlagu postižem od 45 do 85 posto na cjeloj donjoj strani su posude sa vodom koje se izvana doljevaju pomoču ljevka i pvc cjevi.
 

Prilozi

  • IMG_20200204_171744.jpg
    IMG_20200204_171744.jpg
    43.7 KB · Pregleda: 25

Najnoviji postovi

Na vrh