• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

iskorijenjivanje gacije

teškar

Član
Tu od
12 Pro 2010
Poruka
945
Znam to!
Al se moja gacija sjano samo oprašiva:)
A ko veli da se zajebavam!
Ak netko hoče slobodno dopelja košnice pa se budemo mi več dogovorili....
Pazi, ako se ne opraši dobro, mahune ti ne budu dobre za čušpajz.:):):)
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
da naša država radi kao ja i puki s agacijom nikad krize;) , jer to je pametan naćin raspolaganja vlastitim sredstvima, stalno po malo koristiš zaradiš i opet ima za iduću sezonu, pa bili bi ko mala švicarska samo s morem:mrgreen:
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
da naša država radi kao ja i puki s agacijom nikad krize;) , jer to je pametan naćin raspolaganja vlastitim sredstvima, stalno po malo koristiš zaradiš i opet ima za iduću sezonu, pa bili bi ko mala švicarska samo s morem:mrgreen:
Evo posta s kojim se u potpunosti slažem.
Potpisujem.:supz::supz:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
jel tako? tako je povikaše seljaci skinuše gaće i golim guzicama skoćiše u koprive, šuma nikad nije plakala za onim koji je došao jednom i odvezao 30m3 nego zbog onog koji dolazi svaki dan pa odveze 2-3m3
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
Ako netko želi:
Iznajmljujem gaciju za ispašu pčela!
Gacija je vrhunske kvalitete i ima je koliko pčelino srce želi:mrgreen:
Mogučnos plačanja na rate,kartice,kompenzacija,punicu pod račun ili kurbla za malog ursusa.....
8)

Ke ti je jedna prmale ??
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
dečki dečki pa da nemamo punica sad bih jedni drugima penetrirali u anus-fuj:toimonster:, živjele punice-neke duže neke krače:prayer:
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
dečki dečki pa da nemamo punica sad bih jedni drugima penetrirali u anus-fuj:toimonster:, živjele punice-neke duže neke krače:prayer:

dam ti ja i svoju samo je nosi
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Dečki pustimo punice...
Znam da sam ja počel!
Nego kak budete došli na kraj gaciji?


Ja sam još uvjek za ispašu pčela pa kad dozrije....HUSQVARNA:weedman:
 
Posljednje uređivanje:

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
e to je poduzetnički duh budem i ja probao taj recept sa pčelarima pa ili nek plate ili daju neki postotak meda samo mislim da bi to zahtijevalo ugradnju nekih naplatnih kučica za pčele pa da on sam vidi koliko je koja odnesla pa ove slabije dati na klanje ili ih se odreći u pčelarskom društvu
 

teškar

Član
Tu od
12 Pro 2010
Poruka
945
Dečki pustimo punice...
Znam da sam ja počel!
Nego kak budete došli na kraj gaciji?
Vele ameri da AgentOrange valja:twisted:

Ja sam još uvjek za ispašu pčela pa kad dozrije....HUSQVARNA:weedman:
Agent Orange je prava stvar.
 

Prilozi

  • agent_orange_victim_1.jpg
    agent_orange_victim_1.jpg
    18.3 KB · Pregleda: 66
  • Agentorange.jpg
    Agentorange.jpg
    11.3 KB · Pregleda: 66
  • Agent-Orange.jpg
    Agent-Orange.jpg
    11.3 KB · Pregleda: 62
  • agent-orange2-8239-20090414-5.jpg
    agent-orange2-8239-20090414-5.jpg
    34.6 KB · Pregleda: 69
M

Marka31

Guest
ako je to istina da tako djeluje kako se može prodavati ili koristiti. te slike su katastrofa. nismo ni svjesni koliko smo sretni dok tako nešto nevidimo
 

teškar

Član
Tu od
12 Pro 2010
Poruka
945
ako je to istina da tako djeluje kako se može prodavati ili koristiti. te slike su katastrofa. nismo ni svjesni koliko smo sretni dok tako nešto nevidimo
Ovi primjeri, a i još tisuće drugih , naročito u Africi, Južnoj Americi i Aziji pokazuju koliko se multinacionalne kompanije koje proizvode herbicide brinu da olakšaju život stanovništvu i iskorijene glad. Prvi i jedini cilj im je da stvore PROFIT, a za posljedice ih baš briga.
Zato, oprezno s pesticidima.
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Ovi primjeri, a i još tisuće drugih , naročito u Africi, Južnoj Americi i Aziji pokazuju koliko se multinacionalne kompanije koje proizvode herbicide brinu da olakšaju život stanovništvu i iskorijene glad. Prvi i jedini cilj im je da stvore PROFIT, a za posljedice ih baš briga.
Zato, oprezno s pesticidima.

Editiral sam post:toimonster:
Mogel bi i ti.
Nebi tu u politiki
:partyman:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
kaj politika i to svijetskih razmijera, nek se oni praše ili kaj več a men nek daju dobru motorku pa da ja to radi on my way:axe:
 

mcmarko0204

Član
Tu od
13 Ožu 2010
Poruka
706
e to je poduzetnički duh budem i ja probao taj recept sa pčelarima pa ili nek plate ili daju neki postotak meda samo mislim da bi to zahtijevalo ugradnju nekih naplatnih kučica za pčele pa da on sam vidi koliko je koja odnesla pa ove slabije dati na klanje ili ih se odreći u pčelarskom društvu

kad smo radili jedne privatne šume kod Virovitice, jedinica od 800 ha je imala preko 500 ha bagrema. ljude smo tamo pitali dolaze li pčelari. Rekli su samo jedan koliko su vidjeli. Ljudima bilo žao što propada toliki urod meda, a sve doslovno besplatno mogu uzeti. imaju i kamionski pristup, sve. ali nažalost ništa.
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
vidim ja one slike pa si mislim koji idioti, pa što oni nisu čuli onu "e moj bagreme..." ili kako već ide
 

Najnoviji postovi

Na vrh