• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva novih deutz fahr traktora

Jagoda

Aktivni član
Tu od
10 Lip 2020
Poruka
226
Sto je zanimljivo i kod jednog i drugog 4080 model ima isto konja ,80hp i kod jednog i drugog i isto 4 cilindra,mene vise interesuje kako on jedini dobija ove slabije modele sa razlikama u hp on mn kaze do je do homogolacije neke kako se vec kaze,
Sto se tice traktora imam 1000 radnih sati u svim mogucim poslovima ,imam 4055 model od 62 hp,ja sam iskreno prezadovoljan ,nisam šaraf niti i i jedan dotegao a da ne pricam o nekim kvarovima,a model 4080 ima 4 cilindra sto je velika prednost pri niskim okretajima ,tako da sa kupovinom se sigurno neces pokajat,tople preporuke za mnm voce i servisere koji su dostupni 024 za sva pitanja koja imas

I da razlika je 9000 imas teleskopske retrovizore koji su dosta bolji od obicnih,digitalnu tablu ima brzina kardana i brzina krrtanja ,koje dosta znaci [ja to nemam jer mi je model 2020 godiste to tada nije bilo ,i imas bolji raspored ručica u kabini
 

Dragan 87

Član
Tu od
8 Ožu 2012
Poruka
74
Koliko kubika su motori? Jesu li to farmotion ili motori sto poticu iz same-hurlimann

Je li on ide 40 km/h na 1800 obrtaja?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Jagoda

Aktivni član
Tu od
10 Lip 2020
Poruka
226
Ne nisu farmotion,idu 40 kmh na oko 2000obrtaja model 4080 je 4000 kubika
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Miladin

Dobro znana faca
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
1,253
Pitao sam Agroštadt Novi Sad adakle razlika 4055e i 4065e a oba su 62 ks, odgovor je da su to isti traktori isti motor 62 ks a razlika u oznaki je zavisna gdje je rađena homologacija traktora. Ovi skuplji su novi modeli sa digitalnim satom i drugim retrovizorima. Nije Far Motion motor nego SDF pumpa dizna euro 3.
 

Jagoda

Aktivni član
Tu od
10 Lip 2020
Poruka
226
Znaci do te homogo.... ne znam izgovorit :hahah::hahah:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Dragan 87

Član
Tu od
8 Ožu 2012
Poruka
74
4080 E je cc 40 000evra. Ima li neko iskustva sa farmotion motorima comon rail.

Bice sada u ponudi serija 5e koja je dosta masivnija sa far motion motorima euro IV. 4 klipa a najmanji iz ponude je 80 ps. Cijena se jos ne zna

 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Korak unatrag...gornji osjet hidraulike, mehaničko uključivanje prednjeg pogona...a i zadnji most mi izgleda nježniji nego na starom Exploreru.
Samo cijena raste...
 

Jagoda

Aktivni član
Tu od
10 Lip 2020
Poruka
226
Pogledaj model 5075 dk,elektro ukljucivanje vuče i novi farmotion motori
 
  • Like
Reactions: ZJ

Dragan 87

Član
Tu od
8 Ožu 2012
Poruka
74
Korak unatrag...gornji osjet hidraulike, mehaničko uključivanje prednjeg pogona...a i zadnji most mi izgleda nježniji nego na starom Exploreru.
Samo cijena raste...
Ovo je natural explorer. Ali ipak mi djeluje znatno ozbiljnije od serije 4. Vidjeti cemo koliko ce biti skuplji. Od 80 do 110 ps su
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Hidraulika i trube zadnjeg mosta izgledaju kao na Doradu. Getriba je od Explorera, jer ima 4 grupe.

Samo komentiram da cijene rastu, a oprema je sve slabija od nekadašnjih modela...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
35+t eura i nije baš cijena za siromašno tržište.
Indijsko-turski Argon 80 je bil oko 20t... To je već pristojna cijena
 

Jagoda

Aktivni član
Tu od
10 Lip 2020
Poruka
226
Hidraulika i trube zadnjeg mosta izgledaju kao na Doradu. Getriba je od Explorera, jer ima 4 grupe.

Samo komentiram da cijene rastu, a oprema je sve slabija od nekadašnjih modela...
Upotpunosti se slazem,cijene rastu katastrofalno a opreme sve manje,traktori 95 godiste imaju ful elektroc ukljucivanja
 
  • Like
Reactions: ZJ

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,511
Kad takav traktor može s tom cijenom isplatiti investiciju? Možda u povrtlarstvu ili voćarstvu…
 

Jagoda

Aktivni član
Tu od
10 Lip 2020
Poruka
226
Sa ovim cijena voca i povrca u bih za jedno 130 godina kod nas u selu je otislo oko 1500 ljudi od ukupne 4000 stanovnika i svaki dan neko odlazi u eu,tako da stanje je sve losije za poljoprivredu
 

Najnoviji postovi

Na vrh