• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,639
ha , to je malo informacija , ima tu još max. struja pražnjenja kaj je bitnije za akicu

Zaključak - koja god ima dvije baterije, jeftinija je od one koja ima jednu. Možda u startu i skuplja, ali u konačnici je jeftinija, jer duže traje radni vijek.
A sad, nek svatko prosudi šro mu je bolje i jeftinije.
nije ni to BOg i šošter , moja prva akica je bila birana s dvije baterije ,naravno da je bila skuplja u startu
jedna tj druga baterija nije nikad korištena , propala je isto kao i ona s kojom se radilo .

Hoču reč ovisi za kaj i u kojem opsegu tj monotoniji ti treba
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,737
Upravo zato i je propala kaj nije radila. Ako ju ne koristiš, treba ju povremeno kondicirati. Vjerujem da znaš o čemu pišem !?
I da, u pravu si sa ovom zadnjom napisanom rečenicom. Stisnul ti bi "zahvalu", al ionak ih imaš preveč.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,639
znam ja zašto je otišla , ali jednostavno mi nije trebala ..a i sumnjam da sam ih koristio naizmjence da bi im produžio život
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,733
Sličan set ključeva imaš na facebook stranici super goldy ili pak u lidlu kad su u ponudi. Sada je trenutno u lidlu set gedora koji se isplati imati.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
522
Ne valja to,težka za radit i obične baterije.

Zakaj? lakša je od one prije, baterije su li-ion, moment je 34nm, a od one prije 25. Po svemu ima prednost.
 

bozic.hrvoje

Aktivni član
Tu od
1 Lis 2013
Poruka
318
Sličan set ključeva imaš na facebook stranici super goldy ili pak u lidlu kad su u ponudi. Sada je trenutno u lidlu set gedora koji se isplati imati.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
znaci, taj bgs je neka niza ili srednja klasa kvalitete?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Na tvom mjestu bi rađe ovo uzel http://www.njuskalo.hr/rucni-alati/aku-busilica-hitchi-oglas-21520233 isto je 10,8v a ipak je kakva takva marka.
Mi na poslu već duže vrijeme uzimamo sve hitachi, male, velike flexove, biaxe, el. bušilice i akice i ako bravarsku torturu prežive, tad bude i za po doma ok, a kaj je naj bitnije probijaju se na tržište balkana i uvažavaju skoro pa sve reklamacije. Za nas ih nabavlja comet grupa pa probaj kod njih pitati za cijenu i preporuku.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
5,893
16997894_10209026508286612_4825057053097211273_n.jpg


Može neki savjet za ovu bušilicu??
SOLID TB 10,dal je dobro kupit to,cijena oko 200e?
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Jel je fixsna glava ili ima mk prihvat, kako se šaltaju brzine preko remena, jel ima automatski posmak, vrtnju napred nazad?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
5,893
Kupio bušilicu čini se dobra..
Ima 5 brzina,preko remena ide pogon,od 730-2100,motor piše da se vrti 2800o/min,snaga 0.5ks,trofazni..
Glava fiksna,idu svrdla 3-16mm,nova glava je gore Češka neka.
Posmak bi rekao da nema,moram struju složit u garaži da imam utikač..
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh