• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,636
samo da vam velećasni majstor pokaže da ono gore oko pet prstiju ruke nisu puste fraze
..šprica od "spreja" ..kad se malo boji pa se ne treba pol sata prati šprica ..a i stalno je pri ruci , spremna
nije SATA , nije PRC , nije ni EU ..to made by puknuti
https://postimg.org/image/u8dereqch/
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,953
Puknuti dobar ti izum koristil sem ga 79-e od spreja od co2 (Čelik Križevci bil donator)
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,425
Imam i ja kuci par takvih za boje koje cesto koristim(crna, crvena, siva), a brat bratu treba ofarbat manje od pola kvadrata, da prljam pistolj, prevec je to posla.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,690
samo da vam velećasni majstor pokaže da ono gore oko pet prstiju ruke nisu puste fraze
..šprica od "spreja" ..kad se malo boji pa se ne treba pol sata prati šprica ..a i stalno je pri ruci , spremna
nije SATA , nije PRC , nije ni EU ..to made by puknuti
https://postimg.org/image/u8dereqch/

:icon_pray:
Kuglice su prisutne, na kolko druka ideš?
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,425
Sad bolje vidim kada sam na kompu...

Ovo sa strane je za puniti boju pretpostavljam?

Ja imam samo sa ventilom i kroz njega točim i boju.

Ja osobno drukam na oko 4 - 5 bara, nisam probao više, a ne vjerujem da bi išta više i dobio za manje količine boje koje koristim.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,636
da , za puniti boju , vijak odnosno matica M 8
drukam koliko može kopresor ,odnosno koliko je u tom trenu nadrukan što više to bolje ..stvarnone znam koliko je to (nema se manometar
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,359
A koliko ta posuda izdrži?
I jel se boja ne osuši unutra ili ju treba potrošiti do kraja?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,953
Netreba potrošiti do kraja kad si gotov okreneš posudu ventil dole i držiš do ide čisti zrak . Puknuti nemam sliku davno je to bilo a tad nas večina imala takve Sate , ponekad smo ispustili novu bocu samo da napravimo Satu !!
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,636
A koliko ta posuda izdrži?
I jel se boja ne osuši unutra ili ju treba potrošiti do kraja?
radiš isto kao s sprej bojom , ako znaš kak se radi s sprej bojom
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,636
ventil skineš s stare zračnice ili odeš kod vulkanizera , imaju starih neuptrebljivih .
ventil i matica je zalotana tj meko lemljenje .po školski .
s ventila trebaš skinuti svu gumu , i obavezno iglicu van kad lemiš .
pažljivo buši rupicu jer je stjenka tanka , ja prije "pocinam" , tj nanesem lema u čim debljem sloju tak da je stjenka kopmaktnija .
Isto tak nacinaš ventil i maticu , kasnije položiš na mjesto i samo griješ plamenikom . klasično lemljenje
 

Najnoviji postovi

Na vrh