• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,636
mogal bi da , a kaj kad se budu tu trpali oni koji imaju ljepe kufere s brendiranim imenima , i posramili nas , volontere vlastitig rada .

Onda se budemo mi pobunili , oni se budu pozvali na svoj kapital , a zna se da vlast uvjek poklekne ispred kapitala ....več viđeno sto put
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,250
Stvarno bi mogla tema npr." sam svoj majstor"mnogima bi pomoglo,a poznato je da smo mi balkanci kreativni.:icon_thumright:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,690
Imamo par sličnih tema, ali slobodno otvorite novu vezanu isklučivo za samo gradnju alata ili kak ste se snašli kad ste se našli u nezgodnoj sitaciji jer niste imali s čim.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,729
Pretpostavljam da prije svega treba ispustiti svu boju, a onda i sav zrak iz boce, pa tek onda lemiti i bušiti?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,636
ja uvjek kažem , na spreju piše ne probijati čak ni kad je prazna ..e sad ..nekome je to upozorenje a nekome izazov ,
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,426
Nabavljena mrcina od vozička(rudla) napravljen da traje.Imam i onog alu sasvim laganog ali za nešt teže nije krepa sve redom a ovaj stare proizvodnje nema da se šta polomi.Treba ga jedino sa flexom očistit hrđe i na novo ofarbat, jer takav kod mene ne smije bit.:icon_fU:
take a screenshotcertificity.com
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,425
Evo danas malo slobodnog vremena pa sam odradio jedan projekt koji sam odavno imao u planu. Dosta jednostavno, a korisno.

IMG_20170526_192243_1.jpg


IMG_20170526_192716_1.jpg
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,425
Još to nije gotova naprava. Ide guma za upijanje vibracija da se ležaj ne rasklima brzo, ide zaštita, na "stolu" oznake kuteva i pomično "mjerilo" i feder da vraća gore. I možda navarim još jedan ležaj s druge strane da bude sabilnije.

Zaštita tu može ići, ali inače ne koristim, već mi se puno puta šajba razletila, išajbala me po licu i tijelu, ali ne mogu raditi sa fleksom ako imam to sranje. Da nije dobro, nije, al' to toliko ograničava rad da je to strašno.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,636
btw , sad sam se sjetio , negdje imam nosač za mali fles s kuglom ..i za kombinaciju brusnu ploču ..postavim kut koji mi treba .. na to sam brusio škare , , vodilicu motorne pile ...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,636
ležaj ubio kučište , aluminij ,
ajd da čujem ideje kak to popraviti ?
 

Prilozi

  • k1.jpg
    k1.jpg
    35.8 KB · Pregleda: 101
  • k2.jpg
    k2.jpg
    32.6 KB · Pregleda: 89

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,636
pusti pare , para nemam a da i imam odakle mi


...
.. jel ima smisla raditi košuljice od 1.5 mm , max 2 ?
i od kojeg matrijala ?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,359
Probaj Loctite 638.
Ak ne pomogne, onda košuljica.
 

Najnoviji postovi

Na vrh