• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,689
Kod nas u Karlovcu sve se pograbilo u roku pol sata. Ja kolegi uzeo zadnju baterijsku flexu a došao sam 20 min nakon otvaranja.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
Ak zna netko gdje ima dvije baterije 4Ah i jedna štemerica nek javi.
 

aag14v

Dobro znana faca
Tu od
4 Kol 2011
Poruka
699
Nema udarnih nigdje. Ja sam uspio u Daruvaru uzeti jednu običnu aku bušilicu bez baterije.

Vidjet ću popodne jel mi je kolega u Zagrebu uspio kupiti pilu i bateriju.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,437
Nitko ih neće... Jadne :cry:
To u vu?
Bio jutros, doso minutu do 8, prolazim preko reda, ulazim mozda 20. od 200 njih ispred i uzimam predzadnju busilicu iako su bila takva dva boksa puna busilica. Uzimali su puna kolica svega. Nevjerovatno.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Da, ja bio oko 11. Ostale samo aku bušilice, 3 punjača, 3 plazma rezača, sve ostalo planulo 😂

Nisam uopće išao ciljano jer mi ništa ne treba, al' brate, to se razgrabi kao alva svaki puta, zadnji puta bio onaj udarni baterijski, ja reko ajd idem vidjeti, bio oko pola 9 usput, ćorak... Nijednog 😂😂
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,708
Bio sam sa suprugom jutros u Lidlu u VŽ. Gledao sam kako pojedinci kupuju te crne alate :hahah: . Jadni ti ljudi, zaista ih žalim. Uzimali su po dva tri komada u kolica, neki bez kolica u obje ruke, svi sretniiii i ponosni da su ih zgrabili. Gledam ja malo pažljivije, na kutijama piše da alati nemaju bateriju. Bateriju i punjač treba kupiti posebno. Gledam ih i ne vjerujem, OK uzeo si 3 kom - ali nisi uzeo niti jednu bateriju, o jadan svaki takav "pametan".

U boksu sa strane su ponuđene i baterije i punjači, ali njih je hrpa, a alati nestahu :hahah:.
Ludilo brale.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,708
Možeš si misliti da imaju doma baš takve baterije. Kupili su za preprodaju, a ispali naivci...
 

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
Misliš da su svi baš toliko glupi i da im je to prvi put da kupuju alat u lidlu
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,689
Kod nas nije ni baterija bilo više. Uzimao sam kolegi flaksericu i kaže mi još da usput uzmem barem jednu bateriju, nestale su kroz pol sata.
 

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
U zabludi si, svaki aku alat se prodaje bez baterija i to svi znaju a naročito preprodavci istih
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,708
LAKI, sad pišeš, samo da te ne povrijedim - gluposti, novoga je vijeka izmišljotina da se aku alat prodaje bez baterije. Uđi malo u specijalizirane prodavaonice s takvim alatima. A što s onim aku alatima koji imaju u kompletu i po 2 baterije i punjač itd.?
 

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
Mislio sam na aku alat u lidlu jer je reč o njima a ne o specijaliziranim prodavnicama za njih, svi oni se prodaju bez baterija ako nisi ukapirao
 
Na vrh