• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

Atppt

Aktivni član
Tu od
10 Sij 2021
Poruka
257
M18 ONEFHIWF1
Prijatelj mi je tamo trgovački putnik i vlasnika poznajem jako dobro. Imam sve od njih za intervenciju na cesti.
Inače ne šrafim doma doma kamione
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,714
Metal sam radio. Bušio sam u već postojećoj rupi. Nisam nikad sa tim svrdlima bušio, neznam dali se može od početka rupa sa njima bušiti?
Možda bi onda bolje bušila.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Direkt, ali ne bušim materijale deblje od 3 mm, a naročito ne kad je promjer koji treba izbušiti veči od 12 mm.
Nakon par takvih bušenja dalje od 20 nejde jer je tu poderan
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Da pitam jel ko ima kava iskustva sa antifonima?

Gledam ova dva modela.



Znači kad brusim doma, režem moram si sluh zaštiti, jer te sve frkvencije jako oštećuju sluh a da nismo ni svjesni.
Znači kupil bi se nekaj da me dobro služi. I ne igra mi uloga u par kuna.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
Imam ja takve Peltor, samo na kacigi. Ne znam jesu li II ili III. Bum ti sutra pogledal.
Nezgrapni su i teški. Imam i neke druge, s trakom prek i te više volim, jedino kaj jako stišću glavu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh