• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,531
Takav neki i ja imam, ne identični ali ogromne su šanse da se u istoj tvornici rade hahah, tu se svi konstantno love za neke Nm-e, a ne kuže kolko i taj "krš" puno pomaže i znači.
 

popopboat

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2021
Poruka
159
Jedino što mi stvarno ide na jetru kod tih stranica je njihov "marketing" , sve je VRHUNSKE kvalitete i napravljeno u Njemačkoj ili Japanu... trimer od 100kubika, pila 80... itd.. i to je vjerojatno jedini razlog zašto neću nikada uzet od njih, da pošteno napišu kako stvari stoje, uzeo bih nešto sigurno.
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,531
Jel bi ga kupio da piše 'Kineski šrot koji je za k**** i crknut će ti ako češ ga previše koristit'
 

popopboat

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2021
Poruka
159
Jel bi ga kupio da piše 'Kineski šrot koji je za k**** i crknut će ti ako češ ga previše koristit'

"TRIMER 6.2 KS 100KUBIKA MIDORI JAPAN POJAČANA RADILICA I VITALNI DIJELOVI...."
Onda uzmeš, i vidiš da nema ni 40kubika, 1.5ks znači ku*č*na nikad više

A npr. " Trimer Midori 40cc 1.5ks" , uzmeš, vidiš to je to, zašto ne bih i drugo nešto uzeo od njih...
 

bubamarac

Član
Tu od
23 Tra 2012
Poruka
746
Marko 355, koliko njutnmetara ima?
Na poslu imam Dewalta 900 i nešto, kad ima piture po flanđama i vidama, bude više puta cile-mile..
Mada je zna slomit pokoju 16mm vidu..
Ko se puno druži s vidama to je must hawe alat, vridi svake kune!
Kupljenec, kad skužiš koliko takva naprava valja, prije bi ju platio još jednom, nego vratio!!
Jedina opcija bi ti bila, vratit ga pa kupit marku s litijevim baterijama, i brushless motorom!!
 

bozic.hrvoje

Aktivni član
Tu od
1 Lis 2013
Poruka
303
ekipa, zelio bih si nabaviti kvakitetnija svrdla za metal pa ako moze preporuka koju marku uzeti i gdje ih nabaviti? ne trebam ih za svaki dan, ali zelio bih da mogu bez brige izvusiti rupu kada ih zatreba. za sad sam uzeo u pevecu il bauhausu i to izbusis jednu rupu i gotovo vec je tupi
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,733
Nije ti lako dati preporuku gdje da ti kupiš kvalitetna svrdla, jer ako ti napišem u Osijeku, a ti mi odgovoriš ja sam doma nedaleko Samobora onda to nema smisla.
Bolje ovako: idi u najbliži centar alata, ne baš obične trgovačke centre, ili tamo gdje prodaju vijčanu robu, pa kad kupuješ svrdla kupuj ona najskuplja i reci tada trgovcu što namjeravaš bušiti, da li inox, da li obično željezo, nekakav čelik ili aluminij itd.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,871
A "ovisi" li kvaliteta o načinu upotrebe?
Znamo da današnje stolne bušilice ne mogu ispod 500°/min što za čas spali svrdlo!
 

bozic.hrvoje

Aktivni član
Tu od
1 Lis 2013
Poruka
303
Nije ti lako dati preporuku gdje da ti kupiš kvalitetna svrdla, jer ako ti napišem u Osijeku, a ti mi odgovoriš ja sam doma nedaleko Samobora onda to nema smisla.
Bolje ovako: idi u najbliži centar alata, ne baš obične trgovačke centre, ili tamo gdje prodaju vijčanu robu, pa kad kupuješ svrdla kupuj ona najskuplja i reci tada trgovcu što namjeravaš bušiti, da li inox, da li obično željezo, nekakav čelik ili aluminij itd.
hvala na savjetu, inače sam iz okolice VŽ ...i svrdla ću koristiti za sada na ručnoj bušilici
Pa kad je blizu Zaboka doma onda sam mu stavil ovaj link. Zabok mu nije daleko.
hvala i tebi, vidio sam te setove..znači ti bi bili ok?
 

bozic.hrvoje

Aktivni član
Tu od
1 Lis 2013
Poruka
303
Ma kak ne, bili bi dobri, a gle ak se koji stupi lako ga nabrusiš. 😉Mislil sam da si tu kraj Zaboka doma.
nije ih problem odnijeti nekome da ih nabrusi, ali ne bi da se baš totalno istupe nakon 2-3 izbušene rupe
 

Najnoviji postovi

Na vrh