• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,548
Eto obećanih slika. Antifoni na kacigi, koje koristim na poslu (kaciga je Petzl):
Antifon1.jpg

Jesu 3M Peltor, ali nisu Optime III, jer postoji jedan razlog: Optime III su predebeli pa je "glava kak škaf" i svakam zapnu:

Antifon2.jpg

Ovi crveni su jeftini iz Pevca, stari već možda i 20 let... pogledajte razliku u debljini:
Antifon3.jpg

Najviše koristim ove Sperian - Howard Leigh, doma, kad ne koristim kacigu.

Antifon4.jpg
Naročito su dobri za poravnati klempava uha :) jer imaju jaki feder
 
Posljednje uređivanje:

iemte

Član
Tu od
19 Lis 2019
Poruka
95
s-l500.jpg

Upravo naručio. Imam nekoliko njihovih šarafcigera pa rekao da vidimo.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Eto obećanih slika. Antifoni na kacigi, koje koristim na poslu (kaciga je Petzl):
View attachment 33930

Jesu 3M Peltor, ali nisu Optime III, jer postoji jedan razlog: Optime III su predebeli pa je "glava kak škaf" i svakam zapnu:

View attachment 33931

Ovi crveni su jeftini iz Pevca, stari već možda i 20 let... pogledajte razliku u debljini:
View attachment 33932

Najviše koristim ove Sperian - Howard Leigh, doma, kad ne koristim kacigu.

View attachment 33933
Naročito su dobri za poravnati klempava uha :) jer imaju jaki feder
Svi smo bedasti kaj to nekoristimo, a to tolko pomaže da nismo ni svjesni.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Dečki kakva iskustva imate sa ručnim mazalicama? Znači koristil bi ju za 2 karadana i traktor, i sad neznam jel na frezi imam kaj podmazivat.
Imal sam ju al neko si ju posudil i nije ju vratil, i sad moram kupit novu.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ovakvu sam imal al plave boje.

Takvu bi opet nekakvu.

 

Najnoviji postovi

Na vrh