• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Da pitam jel ko ima kava iskustva sa antifonima?

Gledam ova dva modela.



Znači kad brusim doma, režem moram si sluh zaštiti, jer te sve frkvencije jako oštećuju sluh a da nismo ni svjesni.
Znači kupil bi se nekaj da me dobro služi. I ne igra mi uloga u par kuna.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,697
Imam ja takve Peltor, samo na kacigi. Ne znam jesu li II ili III. Bum ti sutra pogledal.
Nezgrapni su i teški. Imam i neke druge, s trakom prek i te više volim, jedino kaj jako stišću glavu.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,697
Eto obećanih slika. Antifoni na kacigi, koje koristim na poslu (kaciga je Petzl):
Antifon1.jpg

Jesu 3M Peltor, ali nisu Optime III, jer postoji jedan razlog: Optime III su predebeli pa je "glava kak škaf" i svakam zapnu:

Antifon2.jpg

Ovi crveni su jeftini iz Pevca, stari već možda i 20 let... pogledajte razliku u debljini:
Antifon3.jpg

Najviše koristim ove Sperian - Howard Leigh, doma, kad ne koristim kacigu.

Antifon4.jpg
Naročito su dobri za poravnati klempava uha :) jer imaju jaki feder
 
Posljednje uređivanje:

iemte

Član
Tu od
19 Lis 2019
Poruka
95
s-l500.jpg

Upravo naručio. Imam nekoliko njihovih šarafcigera pa rekao da vidimo.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Eto obećanih slika. Antifoni na kacigi, koje koristim na poslu (kaciga je Petzl):
View attachment 33930

Jesu 3M Peltor, ali nisu Optime III, jer postoji jedan razlog: Optime III su predebeli pa je "glava kak škaf" i svakam zapnu:

View attachment 33931

Ovi crveni su jeftini iz Pevca, stari već možda i 20 let... pogledajte razliku u debljini:
View attachment 33932

Najviše koristim ove Sperian - Howard Leigh, doma, kad ne koristim kacigu.

View attachment 33933
Naročito su dobri za poravnati klempava uha :) jer imaju jaki feder
Svi smo bedasti kaj to nekoristimo, a to tolko pomaže da nismo ni svjesni.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Dečki kakva iskustva imate sa ručnim mazalicama? Znači koristil bi ju za 2 karadana i traktor, i sad neznam jel na frezi imam kaj podmazivat.
Imal sam ju al neko si ju posudil i nije ju vratil, i sad moram kupit novu.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Ovakvu sam imal al plave boje.

Takvu bi opet nekakvu.

 

Najnoviji postovi

Na vrh