• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
731
Jesu roto bravarska glodala iz Metal Kovisa dobra? To oni sami proizvode rezni alat? Treba mi par komada dobrih, Ruko i Foersh? su mi malo preskupi, oko 200 eura set, al su zakon. Pogotovo TiNC legura, samo to je još skuplje. Meni je do 60 HRC i više nego dovoljno, dugo će rezat.
 

skodilac

Član
Tu od
17 Ožu 2022
Poruka
84
ima li gdje kakvi 1" gedori (nasadni ključevi) a da su u setu? jel zna netko povoljne :D
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Pa jel ti trebaju za 2x mjesečno ili za 3x godišnje? 1col je ipak ozbilajn alat.
Zato je bolje kupit kvalitetnije, a ne da se od 30 napravi 33 za neko vrijeme.
 

skodilac

Član
Tu od
17 Ožu 2022
Poruka
84
Kako je krenulo, na mjesečnoj dozi. Našao sam već šipku 80 cm račnu za zatezanje odnosno ono najbitnije, otpuštanje šarafa.
 

Najnoviji postovi

Na vrh