• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,717
I ja, najviše volim raditi sa ovim lakšima. Uglavnom manje se koriste čekići kod mene. Nema više ravnanja eksera, nema štemanja sa čekićem imam štemericu i tako.......
 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Mozda ali mozda bi moglo sluziti za balansiranje brusne sajbe za brusilicu za okruglo brusnje. Slican alat ima za balansiranje na masini na kojoj sam radio .
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Kaj ima neka posebna osovina za to ili se izvadi sajba sa brusilice skupa s osovinom ?

Mani je izgledalo za centriranje radilica ali ta radiona nije nikad radila takve poslove.
 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Ja sam imao brusenu osovinu , skinem sajbu sa masine i na osovinu imaju sa strane tegovi slicno kao na auto gumi pomjeraju se i stezu vijkom.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,582
Kaj ima neka posebna osovina za to ili se izvadi sajba sa brusilice skupa s osovinom ?
Da,mislim da ide posebna osovina,a sa strane ima ko neke prirubnice koje imaju kanal u kojemu su utezi koje pomičeš. Moral bi ti poslikat u radioni
 
Na vrh