• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Defa posudim vam ruke za brušenje borera pa ste bez brige :giggle:
Ako možeš oči posuditi bilo bi super, ako nemreš dojdi da ti dam jednu kanticu borera da mi pobrusiš.
Sad je zima pa da ti nebu dosadno, da se ne primaš poslova koji nisu za tebe, njih ostavi meni ;)
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,427
dojdi da ti dam jednu kanticu borera da mi pobrusiš.
Evo Muha,donesi k meni tu kanticu borera. Moram se na nečem vučiti brusiti,a onda bolje da zaje*** tuđe,neg svoje. U stvari,mogel si deti v isti paket,jer je poklon došel iz tvojeg kraja od zajedničkog prijatelja. Sad montaža i po gasu👍
. IMG_20231206_104625_321.jpg
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,427
Nisam našel,dobil sam. A nisam ni neki železni mešter da to znam z ruke nabrusiti. A nisam si zel ni dozu pa mi ruke drhčeju 🤣
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Evo Muha,donesi k meni tu kanticu borera. Moram se na nečem vučiti brusiti,a onda bolje da zaje*** tuđe,neg svoje.
Obečajem ponoviti dolazak, dok vjetar malo ispuše špenu (čitaj sol).... onda bumo vrtali (y)
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,490
E. Bio sam zagovornik aku bušilice. Ovo sve ostalo na struju.

Ali sad kad sam probao svega aku. Aku je zakon.

Pogotovo za ove trenutne lidl cijene s 5 godina garancije.

Udarni i sabljasta za 39.99e po komadu... Pa gdje to ima 😂....

Sds+ bušilica za 59e....



Ali bome nakupi se eura 😂...

Još da mi je par 8ah baterija...
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Bolje da si uložio u jedan dobar nego 14 škart aku alata... Imaš, a kad ti bude trebalo, izdat će te, takav je Prknoside.
100 put rekoh i stojim pri tome, Einhell je čudo tehnologije i durabilnosti za Prknoside.

Jedino što valja, crna i zelena aku bušipica, ostalo, žali bože para...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,072
Za sabljastu pilu imam 10e popusta na Lidl Plusu...a nemrem iskoristiti
Pri nama nije bilo ovih većih udarnih nastavaka, samo mali.
Punjači su bili stvarno jeftini.
 
Na vrh