• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,924
Čitale one ovaj forum, ili ne čitale žene uvijek same biraju alat za svoje potrebe, ponekad koriste kvalitetan, poneki put zamjenski. One točno znaju koji je za njih, kakav je i u kojim prilikama se kojim koriste, kaj mi tu moremo to je ženska intuicija i sloboda izbora😅😈
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Mislim da će ti se žena vratiti ubrzo jer ćeš i ti to smeće vratiti u Nidela 🤣🤣

Good luck!

E da, sigurno u Lildu ima i prihvata 😉🤣🤣
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,490
Ovo nije udarni adapter. Je iz lidla, tj. Mislim da je iz lidla... Imam u šupi...

Kupit ću udarne adaptere..
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,490


Zašto piše:

Nije prikladno za otpuštanje ili zatezanje matica kotača vozila!


??


Idem u ponedjeljak u osijek pa ću vidjeti jel ima šta u pevexu... Vjerujem da nema jer ne nađem na stranici. Ali ću opet pogledati...
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Paaaa, pretpostavljam zbog sile uvrtanja, a znamo da šarafa na kotačima bude svakakvih...

Udarni jest čvrst, ali nije žilav, kad je deblji podnosi turpijanje sa udarnim, ali ovako tanano, puca kao staklo.
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
3,064
I na plotu piše 🤭🤣🤣

Kupi pištolj za pola cola gedore i s njim mjenjaj kotače. Nećeš imati nikakvih problema. Osim ak je neko stegnul ko sivonja 🤦
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,490
Polako. Doći će i taj na red kad bude na ovakvoj blesavoj akciji 😂
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,073
@zoran89, kupil ja onoga X12v, s 1/2" firkantom. Taj je puno prikladniji nego ovi s adapterom.
Adapteri su nužno zlo, za situacije kad nemaš ključ na 1/4".
Ovakav je za male ključeve i nastavke savršen, a to za kaj si ga ti probal, nije namijenjen.
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,490
Neću 12v kupovati. Imam bosch 12v stvari.

Znam i ja da nije za to, ali radi.. Nisam vulkanizer da trebam često... 2 puta godišnje će odraditi. Sila otezanja je sila otezanja... Ako može može, ne bi mu trebalo škoditi..

Samo da nabavim dobar adapter..


Kupit ću 1/2 cola 20v kad bude na dobroj akciji 🤣
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Oš' da vidim koliko je MileWoki adapter u Intercarsu? Pokupiš si u Os, a onda usput odeš u Divaltovu u Centar alata i pogledaš si Dedru, Poljska kopija Mađoke(kite) 5ah baterija, brzi punjač i udarnjak cca. 200€
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,490
Ja ga nisam našao u intercarsu, ali mene njihov katalog iznimno živcira tako da nisam relevantan jer brzo odustanem. Idem popodne u osijek, vozim klince na fakultet kod djeda mraza :)

Neću drugog kineza osim parkside performance dok me ne razočara :)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,073
Neki sam dan mijenjal kotače ... Ukratko, nije otpustil niti mali (a otpustil je prije toga kotač na traktoru),
1701966220149.png
a nije ni Makita 1/2", nije udarni električni (ne znam čiji)...već samo dobra, stara poluga.
A šarafe sam pritezal moment ključem na 90Nm!!! Na nisam, mislil bi da su bili prešpanati
 

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
488
Mislim da ima par ljudi na forumu koji bi ti to s guštom napravili od Č.4732 i zakalili pa popustili koliko treba, za otprilike 4 kotača, ne treba više 🤣🤣🤣

Pogledaj u Kokotu (🐓) , vjv ima od KWBa
Kad bi ljudi bili svjesni svog neznanja , bili bi više skromniji i svijet bi bio daleko bolje mjesto za život.......Primjer ti je Nikola Tesla....
 

Najnoviji postovi

Na vrh