• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Kriva crkva za molitvu nažalost.

Ja sam podosta svjestan sebe prvenstveno, a za druge se ne brinem.

Samo volim pogurati auto koji pali na guranje, a nekolicina Vas je pokazala da palite na o-ruk. 🤪

Bacim par fora iz zeze i to je to, ne mislim ništa loše s njima 🤗🤗

@zoran89

Ima u Sosnowci i Zakročimu, 2 dana rok isporuke.

Nezz gdje tražiš, ovo je baš IC katalog gdje možeš naručiti.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,147
Čitale one ovaj forum, ili ne čitale žene uvijek same biraju alat za svoje potrebe, ponekad koriste kvalitetan, poneki put zamjenski. One točno znaju koji je za njih, kakav je i u kojim prilikama se kojim koriste, kaj mi tu moremo to je ženska intuicija i sloboda izbora😅😈
Evo na tu temu jedan prigodni vic
Sastali se dva prijatelja pomalo u godinama i pita jedan drugoga,kako je kod tebe sa ženom u sexu
Kaže počeli smo igrati igrice...
I?
Pa evo baš smo se jučer igrali doktora i pacijenta
I?
A niš naručila me za 6 mjeseci...
I kaj si napravil?
A niš,otišel sam privatno,platio i obavio sve odmah
:hahah: :hahah::hahah:
 

Luka93

Član
Tu od
14 Lip 2020
Poruka
89
Uzea i ja parkside udarni odvijač sa 4ah baterijom. Prvi aku alat u kolekciji koji nije Dewalt, valjda će poslužit.
Planira sam 8ah bateriju ali nemaju na stanju u poslovnici
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
832
Kako ti se pokazao DeWalt? Mislim ono generalno, deklarirana vs. realna snaga, baterije, vibracije itd. DeWalt bi sljedeće gledao, ako bi Parkside baš ono gadno zakazao.
 

Luka93

Član
Tu od
14 Lip 2020
Poruka
89
Dewalt mi je top. Mogu sutra poslikat točne modele alata ako te zanima, sve je 18V uz 5ah baterije.Al uglavnom udarna bušilica, stara je sad već sigurno 4 godine, je neuništiva. Baterija baš dugo traje, ima metalnu glavu a šta se tiče bušenja i vidanja još nije naišla na nesavladivu prepreku. Plaćena tadašnjih 3600kn. Šta se tiče kutne brusilice isto radi bez greške nekoliko godina ali moram priznat da joj je 5ah knap, relativno brzo isprazni bateriju, bez tri baterije se ne isplati počinjat nekakav ozbiljniji posal.
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,653
Do intercarsa mi komplicirano s ženom i djecom. Latema mi usput...

Mogao sam jedino kod kolege naručiti da mi dođe u radionu na divaltovoj... Ali opet mi je ovako jednostavnije..
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Ah te žene i deca, navek problemi. Evo ja u Beču nisam bio 10god, sad nešto spomenio i odmah kavga. Makar da sam otišao i napravio čuda krasna, kad ono samo ki*a i puste želje.

Ali...

Always look on a bright side of life... (fiju fit dio)

Makar sam narednih par dana na miru 😍😍😍😂
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,499
Nije baš da mi je trebalo ali bila je dobra cijena i neke stvari su mi unutra interesantne.
A išel sam samo po refraktometar

 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,450
Takav sam si oduvek htel imati, znam da bu stajal u kutiji uglavnom ali ako mi ikad zatreba da barem izgledam ko mešter 🤭
To kaj buš znal kolko cukora deti v delanec🤔. Ni vrag da si i ti posadil trsje🤣
 

Najnoviji postovi

Na vrh