• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Ovakav produžetak, 2 u 1 još nisam videl.
Ja jesam. Ima kolega ovakav alat, ovog proizvođača, več godinama i kad ga on nije uspel uništiti...... samo četrgaljke su stradale, a ostalo je izdržalo.
Inače njegov alat izgleda ovak, a samo ključ 10 je u pitanju...



 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
To kaj buš znal kolko cukora deti v delanec🤔. Ni vrag da si i ti posadil trsje
Taj mjeri tekučine koje nisu pitke.

Kupljenec je spičkal sve pare na broda i suvi parking, pa nema ni za internet da se javi.
Zato je Muhač uskočil da on pribavi refraktometar da se makar napiju od tuge i bola kad za drugo nema 😂😂😂

@Kapetan_broda_Kupljenec i ja si bumo spili, nemaš ti brige, možda još i ovo leto uleti druženje
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Ja se baš palim na jedne ovakve..kaj ima kakva konkurencija za ovu garnituru?
Dobar je to alat, radil sam par godina sa Proxxonom i bil sam zadovoljan.
Zato i je cijena malo manja nego kaj je koštal ovaj moj veliki kofer u kojem sve to ima osim duboke 24.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,543
Htel sam dodati na prošli post, ali je isteklo vrijeme (20 min) pa moram u novom postu.

Sad sam se zmislil. Pumpa za hidrauliku na traktoru je vanjska i povezana prema motoru kliznom spojnicom. klizanje spojnice sprečava zatični inbus vijak, koj mi se otpustil. Za stegnuti taj vijak treba prvo skinuti pumpu, a jedan inbus vijak kojima je stegnuta ima jako malo mjesta i običan inbus ključ se nemre okrenuti za šestinu kruga. Pasal bi mali inbus bit kojeg bi nataknul u račnu od gedora.
Ima li takav bit, da je s jedne strane 6-erokut, a s druge firkant 3/8" ili 1/2" negdje za kupiti?
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,773
Imam ja skoro sve od proxxona. Ali kupljeno na njemačkom amazonu. Taj set je 40 eura trenutno tamo.

Kupovao sam sad za božićne poklone onaj set 1/4 po 27 eura komad je bio na akciji.

Kad smo kod alata i vas znanaca alata. Da vidim bez googlanja jel netko zna za šta se ovaj ključ koristi?

Razmišljam da ga prodam, ali mi žao 😂. A i ja imam problem s prodajom stvari u zadnje vrijeme. Ništa ne želim prodati... Ostario sam...

IMG_20220213_200859-1.jpg IMG_20220213_200911.jpg IMG_20220213_200908.jpg
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
@vlč.puknuti A kak budeš s tim nasadnima šarafil lajtunge od hidraulike? 🤔
Niš nije predugačko ako se dobro skrati..

Imam ja skoro sve od proxxona. Ali kupljeno na njemačkom amazonu. Taj set je 40 eura trenutno tamo.

Kupovao sam sad za božićne poklone onaj set 1/4 po 27 eura komad je bio na akciji.
Moze link?..dostava? -kod nas ili gore?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Kod mene je cijena 48e dostava 18e..ok nisam prijavljem..idem istražiti
Ali ako je tak to mi je skuplje..jer možda izbijem porez..uzeo bi i xzn garnituru

edit

izrazilo me u totalu , to mi se nikako ne isplati

Order Summary​

Items:€51.46
Postage & Packing:€18.66

Order Total:€70.12
Order Totals include VAT. See details.
 
Posljednje uređivanje:

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,543
@iwanho Ovak samo da je inbus?

Da, tak. Najljepše zahvaljujem. (y)
Evo uz tvoju pomoć pronašel sam i za inbus. Jedino kaj je za 1/2" predugi. 1/4" bi vjerojatno bil ok. Inbus ključ je 6.
Zmislil sam se da imam okaste ključeve s račnom i račnu 1/4" ali na njoj nemam kratki prihvat s firkantom. Imam bit inbus 6 ali ima priključnu stranu 6-erokut 1/4". Ako ga malo zbrusim, išel bu u okasti ključ 6, ali mi se čini preslabo za otustiti vijak M8. Idealno bi bilo redukcija šesterokuta 10 ili još bolje 13 na 6 tak da za ručku koristim okasti ključ 10 ili 13. Ako nema onda je rješenje nova račna 1/4"nasadni i inbus 6.
Još jemput fala. :ppozdrav:


IMG_20231217_112854.jpg
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Kad smo kod alata i vas znanaca alata. Da vidim bez googlanja jel netko zna za šta se ovaj ključ koristi?

Razmišljam da ga prodam, ali mi žao
Mislim da smo taj ključ več u ovoj temi utvrdili.
Prodaj to dok još nekaj moreš za njega dobiti ;)
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,773
Ma jeftiniji neće biti. Tj. Mislim da takve stvari baš i ne gube na vrijednosti...


@MUHA jesam već rekao da sam ostario. Šta da vam kažem...




Screenshot_2023-12-17-12-06-26-314_com.ebay.mobile.jpg
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Ma jeftiniji neće biti. Tj. Mislim da takve stvari baš i ne gube na vrijednosti...


@MUHA jesam već rekao da sam ostario. Šta da vam kažem...




View attachment 67924
Kak to obično bude kod svakog od nas uvijek linkamo i kad prodajemo gledamo najskupljeg.
Meni je prvi iskočil ovaj, a kad bi se malo potrudil.....


Koliko € ?
106
 

Najnoviji postovi

Na vrh