• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,987
Ako šajba ne odgovara na brusilicu jel se dobije sa njom i čavel da se ima kam ta ploča objesiti?

Ima i jeftinije, ali je bez ploče ;)
 

MaliMravac

Aktivni član
Tu od
3 Lis 2023
Poruka
137
Pa X lock šajbe idu na standardne brusilice. Došla je u tvornički zapečaćenoj kutiji s brusilicom.
A gdje to ima jeftijije?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,987
Nisam ja rekel da nejde, mada nisam ja baš za to.
Kaj ja znam, ovdje je jeftinije bez ploče. Možda je i u kutiji mada sumnjam.
Ako se znaš zafrkavati sa blagajnicom bude i popust.... u takvoj jednoj zafrkanciji smo shvatili da smo familija neka daljnja :giggle:
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Kakva je to karbidna ploca? Za sta sluzi? Treba mi jedna 125 mm ploca za rezat betonske stupce, znaci ima i armature, bitno je da je sto brza, cistoca reza me ne zanima.
 

MaliMravac

Aktivni član
Tu od
3 Lis 2023
Poruka
137
Ova tu:

Mislim da tebi treba dijamantna ploča, no ne znam kako ona stoji s armaturom.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,339
Izgleda da su kod nas puno skuplji Bosch alati, išao sam kod lokalnog Bosch dilera i ista brusilica je 94 eura, izgleda da ću ipak još jednu kupiti ali negdje drugdje.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,339
Kupio sam danas tu Bosch brusilicu i za sad koliko sam isprobao zadovoljan sam, snage ima i ne guši se koliko god da ju tiskam, nadam se da će biti dobra ko i sedmica i ove druge koje imam.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
Imam pitanje.
Imam udarni akumulatorski odvijač Dewalt(1/2 cole prihvat) pa me zanima jel kod njega potrebno kakvo održavanje(podmazivanje?) kaj se tiče dijela koji preskače pod opterećenjem tj. lupa ili to vozi dok vozi?
Izrazito zahvalan alat pa bi ga htjel sačuvati maksimalno kolko se može.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Rastavi ga pa vidi jel suh ili mastan.
Ak je suh, dodaj malo litijeve masti ili, još bolje, rastavi ga, operi, i podmaži novom.
Iako sumnjam da je suh, jer sumnjam da ga stalno rabiš.
 

MaliMravac

Aktivni član
Tu od
3 Lis 2023
Poruka
137
Kupio sam danas tu Bosch brusilicu i za sad koliko sam isprobao zadovoljan sam, snage ima i ne guši se koliko god da ju tiskam, nadam se da će biti dobra ko i sedmica i ove druge koje imam.
Jel puno teža od sedmice?
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,339
Evo razlika je 60 grama je teža 9-125, mjereno s kablom. Znači praktično su iste po težini.
 

Prilozi

  • IMG_20240322_201612.jpg
    IMG_20240322_201612.jpg
    35.2 KB · Pregleda: 26
  • IMG_20240322_201538.jpg
    IMG_20240322_201538.jpg
    34.2 KB · Pregleda: 26

Najnoviji postovi

Na vrh