• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Sad znam kam budem isel centrirat kotace od banzeka, :(rofl):
a kak mi se cini i puknuti je pital iz istog razloga,,, :(wasntme):
 

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
Ima kod mene ovakvih kliješta i spojnica. Kliješta su bila oko 20 €, a spojnice 8 € 1000 komada. S ovim kliještima lako je vezati jednu stranu, ali onu drugu kad napuniš crijevo malo teže.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Trebaju dvojica, jedan da ju ufrce, a drugi da stisne.

Bas sam pred 3 - 4 dana radio s tim na svinjokolji.

Preporucam uzeti i manje i vece te limice jer je nama manji bio neupotrebljiv, a kao dosao je iz trgovine gdje je trgovac rekao da pase na ta crijeva.
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
AirBox, gdje to ima za kupiti kod tebe? trebal bi kliješta i te veće spojnice barem 1000 kom. nije problem ofrkati i da mi to drugi stisne, iritira me vezanje....

Prošao sam sve dućane u mojoj okolici, ekipa me samo blijedo gleda...

Bosonogi, možeš isto provjeriti kod sebe?

Ako bi bio netko tako dobar da mi to pošalje poštom, plaćam unaprijed ako treba.
 

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
@mrga Kod mene ovih kliješta ima gotovo uvijek i municije za ista. Ako poznaješ kakavog kamiondžiju da prolazi kro moj grad ja ti kušpim i pošaljem.
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
@mrga Kod mene ovih kliješta ima gotovo uvijek i municije za ista. Ako poznaješ kakavog kamiondžiju da prolazi kro moj grad ja ti kušpim i pošaljem.

Joj super, evo baš radim na tome da složim neku kombinaciju. Gdje se to u Žepču može kupiti, a da je dostupno kamionom onako u prolazu?
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
Isto preporuka za plasticne vezice, godinama vec radimo s njima, nema frkanja, napuni se crijevo do kraja, okolo vezica i kuka, kombinirkama povuces da zagrize i izbaci malo mesa i nema problema. Koristimo 200x3mm vezice
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Hvala bosonoga na detaljima. Nego ovo s plastičnim vezicama to počinjete zatezati dok je na tuljcu i skliznete na brzinu dolje i zategnete do kraja ili? Nisam skužio ovo s kukom
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,690
I makita made in china..svi alati dosad kupljeni made in japan
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh