• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

Tonch

Član
Tu od
26 Tra 2016
Poruka
30
I makita made in china..svi alati dosad kupljeni made in japan
Bas sam neki dan pisao o zemlji porijekla vecine alata danas... Nema vise proizvodjaca koji ima sve proizvode napravljene u zemlji u kojoj je sjediste...

Sto se Makite tice, nakon serijskog broja je na alatu napisano neko slovo koje definira di je alat proizveden (ako nije direktno navedeno made in... )

Y, K- Kina
E- Japan
R-Rumunjska
G-UK
A-USA
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,692
Ili cjeli alat ili komponente pojedine.. evo prije mj dana uzeo sam u stilovom servisu klip i cilindar za motorku 0.29, sklop mahle made in germany, i za drugu ms170 karburator, stihl kina.
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
Kakva su iskustva s pneumatskom šlajfericom, trenutno koristim električnu sa četvrtastom pločom koja je sazrila za zamjenu. Kupio bih Einhell dse 125, zanima me koliko je sposobna za brušenje limarije odnosno kita.....
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Večeras sam htio skinuti kotač za krpanje na mom samuraju pa mi je crko pištolj.
6306a7bfedbd6a2cee63ff95c0eb22d8.jpg
568bdfbf7435a1e42e7665d705eb6ac8.jpg


Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Taman sam ga nekidan naručio iz lincosa za 500kn sa poštarinom ali piše da ima 700nm. Budemo vidjeli.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Neznam, kupio sam ga u pevcu prije 10g i nasilovao se je na 10bar stalno.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Neznam, kupio sam ga u pevcu prije 10g i nasilovao se je na 10bar stalno.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk

Pitam, mislim da imam u rezervi taj dio od CP-a pa da ti poklonim ako si možeš pomoči da spasiš jer dobri su to alati bili.
Ako je iz Peveca onda garant nije CP tak da.....
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,456
Meni je prije mjesec dana plavusa skidala i montirala kotace s auta... Samo sto je baćo skidao i balansirao gume, a i plavusa je starija 30 godina od ove azijatkine.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,295
Nije ovo ništa,,, tih nekih 80-ih,, jedan lokalni autoprevoznik, kabadahija,,
svojim sam očima gledo,, on sjedi za stolom i pije,, a žena mu na FAP-u, 13-ci,, skida točak, guma je 11.00-20,, sa obručom i zračnicom,,,
ona to sve skida i premontira dok on sjedi i pije,,, i samo pajser i čekić,, sve slobodnoručno,,,
jest doduše da nije ovako tanko bila odjevena,,:(wait):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
e da ste snimali vjerovao bi vam

Daj dvijesto kuna i pokazati ću ti kako krhko žensko postavlja na šarafe zadnji kotač Ursusa 335 sa dva pajsera i dvije klocne. Sama.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Ova s linka može poslužiti samo za pumpanje ( naravno guma).
More se dobro sagnuti.

Za duplu porciju čevapa ja bez pajsera i ostalih pomagala namontiram sve 4
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Daj dvijesto kuna i pokazati ću ti kako krhko žensko postavlja na šarafe zadnji kotač Ursusa 335 sa dva pajsera i dvije klocne. Sama.

Krhko žensko ?? A može podiči zadnji kraj od tamiča :(giggle): :(clap):.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,295
Daj dvijesto kuna i pokazati ću ti kako krhko žensko postavlja na šarafe zadnji kotač Ursusa 335 sa dva pajsera i dvije klocne. Sama.

I ja dajem još 10 kuna,, peškeš,,
al pod jednim uslovom,,da budeš u haljinici kao ona teta,, na bretelice,,,
može i "haljinica boje lila":icon_rofl::icon_rofl:
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Ma mozes ti ponudit i tisucu + jer prosla su ta vremena kad je ona mogla to sto sad misli da sad moze,,,

:(giggle):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A jeste lopine, ko da ne znate da žensko u takvom slučaju upotrebljava mozak a ne snagu, a ovaj muhač je neka mafljoza očito kada ističe da bi on to onak, ko od šale, umjesto da upotrijebi sirovu snagu mišića i podigne zadnji kotač traktora sa obje ruke uvis i ko kamena s ramena ga nabaci na šarafe.

Muhač, koja bi se udala za tebe da mi je znati da te gleda kako mijenajš kotače mozgom a ne snagom - zauvijek bi stari dečko ostao.
Mi žene padamo na zaštitnike, a ne mentaliste.:biggrin:

Bobić - dobil si teški minus.:biggrin:

I da, zaboravila sam reći - sram vas bilo perverznjaci od bretelica i suknjica.:biggrin:
 

Najnoviji postovi

Na vrh