• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Zna li netko gdje kupiti kompresorski pištolj za nanošenje bitumenske zaštite na auto. Tražio danas u Đakovu i nemaju ni ovi što prodaju boju ni ovi što prodaju alat.

možda ne znaju kaj je bitumen , traži pišolj za body
 

mali.alen

Član
Tu od
13 Kol 2012
Poruka
452
Ma pokazali su mi sta imaju. Sve neki pištolji s posudom, a meni treba onaj na kojeg se našarafi boca.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,520
To je nekih sto kuna a jako brzo reagira, koliko se sonda stigne zagrijavati.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk

Cijena nije velika. Po istoj cijeni je bil u Kauflandu onaj IC daljinski. On očitava u sekundi, ali ne može izmjeriti temperaturu plinova.
Kod ovih sa sondama znam da postoje različito brze sonde, od nekoliko sekundi do nekoliko minuta.
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Naravno da treba sondi vremena da se ugrije ali je daleko preciznije mjerenje nego sa ic.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 
Tu od
26 Svi 2013
Poruka
87

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Kaj peš na Hrelić z njima?
ti mene stalno nekaj podj...,.... tvojim riječnikom provociraš na forumu
ti nikak da popiješ cjelu vijagru nego pola , pa umjesto da podj..,ti samo provociraš na pol ..xd

Ja imam u upotrebi tj na održavanju 15 aktivnih mašina s svječicama i još nekoliko u pričuvi .svječicu mjenajm kad izgor a ne kad piše , ebi ga ... ja imam storjeve za rade za mene a ne da imam kaj održavati .
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Ma neee, samo se šalim z tobom :icon_thumright:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,613
Istina, ali ovaj se odmaral od gableca do kraja radnog vremena taj dan.
Kaj misliš da bi on tak izgledal da svaki dan takav tempo ima?
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
:s: Joooooj da su meni dvije takve nove 22,5" na kreinu, imal bi ih za cijeli zivot,,,
 

mali.alen

Član
Tu od
13 Kol 2012
Poruka
452
Kupio danas dizalicu 12 tona za 60 kn. Isparavna jedino malo slini ulje na ovom gumenom čepu. Zna netko šta napraviti da više ne curi??

 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
skini čerp u spuštenom stanju dizalice i pusti je da iscuri sve kaj može ,tada vrati čep ...to je to
 

Najnoviji postovi

Na vrh