• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,701
Meni se isto jako sviđa kako Uniorov alat leži u ruci.
Ključevi nisu jako hrapavi, a nisu ni glatki. Taman idealno.
Kao da su dio čovjeka koji radi sa njima
Samo šteta što nemam priliku često radit sa Unior alatom.
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,524
Normalno da bi celi alat bil kad se tak često rastavlja da se nemaju šarafi prilike zapeči. Mojeg 560 krivo pogledaj, poklopac hidraulike se već pomalo sam skida🙃
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Očito je sa ciljem tak napravljeno da je sve uvek masno🙂
Nadam se da ne misliš ono kaj si napisal 🤭

Meni se isto jako sviđa kako Uniorov alat leži u ruci.
Ključevi nisu jako hrapavi, a nisu ni glatki. Taman idealno.
Kao da su dio čovjeka koji radi sa njima
Samo šteta što nemam priliku često radit sa Unior alatom.
Imam ja nešto Facom-a, ima vešto Wurth-a, ali kak veliš i sam. S Uniorom mi najdraže raditi.
Čak sam si i uljenku kupil, znam da je samo naljepnica Unior, ali kupil sam ju kak i skalpel, metar... da visi i ne koristi se.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,571
Ta rabljena drot kefa - žičana četka ti bude pokopala 5-6 kom onih iz Lidla. Ovog proljeća sam ja to iskusio na svojoj koži, sada imam 2 kom tih žičanih četki iz KTC poljo apoteke, nenadmašne su. 👌 (y)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
Znam, sjetil sam se tebe kad sam daval 5kn za nju ;) :ROFLMAO:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
5/16" sigurno, a za manje ne znam. No za 20kn nek budu pa mi možda i zatrebaju.
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,893
Da, da.. Pošteni reduktor je u tom ključu. Radio sam jednom s njim. Kod svete helene je stao firmin kamion, zdimilo se nešto iz kotača(tak je rekao vozač)
Ajde kolega i ja u firmu po auto i gas.. 11 sati navečer, kamion na dizalicama, njiše se svaki put kad projuri drugi kamion, a mi skidamo kotače. Da, dupli su bili u pitanju 😅
I ne bi više nikad. Više mi se dopada zračni pištolj 😎
 
Na vrh