• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Poznavajuči ZJ-a, njegovu preciznost i picajzliranje ja bi rekel da si u pravu.
Žena dobije gurtne oko ruku ;):hahah:🤭:giggle:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
Svatko od nas voli nekaj...i svatko ima svoje zadovoljstvo.
Ona voli slike i umjetnost, a ja alate i strojeve, ..
Ne miješamo se jedan drugom u ono kaj volimo i nastojimo poduprijeti ono drugo...
Španeri su bili prilika, jer imam više gurti nego španera...a 10kn/kom, morate priznati, i nije loša cijena..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Ona voli slike i umjetnost
Ona voli tebe jer inače bi te već za jajca obesila :hahah:

Malo se zajebavam, za španere ok, ali kaj če ti bat, jednog več imaš ako se dobro sječam?
A drva si kalal triput. Prvi put, zadnji put i nikad više, tak si sam rekel.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
Zakaj? Bil je drakslan, lijepo napravljen, a veći bat mi se raskolil (a znaš da ga nema više tko napraviti). A uvijek imamo dva alata, kad se nekaj takvoga dela...pa nek se najde...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Zakaj? Bil je drakslan, lijepo napravljen, a veći bat mi se raskolil (a znaš da ga nema više tko napraviti). A uvijek imamo dva alata, kad se nekaj takvoga dela...pa nek se najde...
Nema ga više ko napravti, nažalost.
Rekel si da nebuš više nikad kalal ni strojno a kamoli ručno pa si mislim kaj če ti to.
Ali nebi bilo loše zaštititi ga i negde za ukras izložiti, za delati ga je šteta takvog novog.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Ja si kupil ove male klučeke jer kad ga trebam 2 put na godinu a nemam npr.46...odma poludim🤣.
Kvaliteta znam da nije neka al kad bude prva proba onda budem znal kakvi su😆
View attachment 43174
Gde si to kupil i kolko pepek koštaju?
Interesantni su mi zbog ovih van serijskih dimenzija
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
Nema ga više ko napravti, nažalost.
Rekel si da nebuš više nikad kalal ni strojno a kamoli ručno pa si mislim kaj če ti to.
Ali nebi bilo loše zaštititi ga i negde za ukras izložiti, za delati ga je šteta takvog novog.
Bat posluži i za poravnati i neki željezni profil i slično. Uvijek se najde neka potreba za njim.
Mislim jedino da su mu ringi slabi, pa budem videl jel pašu od onog raskoljenog.
I da, moram ga namazati drvocidom.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Neto cijena i još popust zajedno sa drugim nekim glupostima i dostavom me ispao 83 eura,al 120 je standardna😏
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
Imam dost, hvala. Meni ne trebaju atestirane, važno je da su neoštećene.
Za moje povremene potrebe su dovoljno dobre.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Znam, velim ja to sve moram kontrolirat i hitat kad atest istekne, ima i novi i svakakvih, onda tkanine u smeće a železo po kili ide.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,334
Daj spremi par komada pa se dogovorimo, imam ih i ja al uvijek dobro dođu. Bacate kaj i one gurtne za dizanje tereta, kao beskonačne?
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Te ne, jedino kad punke, te nisu sa atestom. Problem je kad policija zaustanovi kamion koji vozi vangabaritni teret prvo gledaju gurte i lance do kad valja, tak da vodimo brigu o tome strogo, danas baš došlo 4 palete gurtni 15tonski.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,334
I sam puno toga čuvam jer bu možda trebalo, žao mi baciti a možda je i bolje tako i gotovo
 
Na vrh