• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

stjepan168

Aktivni član
Tu od
6 Ožu 2013
Poruka
957
Pozdrav, zanima me da li netko ima iskustva sa aku bušilicama, stvar je ovakva, parkside 20V,okretni moment 45Nm,,iskra 18v, okretni moment 18Nm.
Parkside bio na servisu i kažu da je sve ok, mogu je zaustaviti rukom, iskru ne,,,
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,311
@stjepan168 to je alat za svaki dan ili s tim se radi samo doma za sebe? A koliki je uopće napon na bateriji i da li je pokušano isto s nekom drugom baterijom?
 

stjepan168

Aktivni član
Tu od
6 Ožu 2013
Poruka
957
Kupljeno u 11mj,pod garancijom,, iskra isto je za doma delat,,, napravila 4sobe knaufa i štošta drugo,,,, a ii ja delam samo doma s njom 😃😃
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,393
Jesi li možda divljački zatezal borfuter?
Ak je pod garancijom, pošlji ju na servis. Ak ti se žuri, rastavi sam, jer nije komplicirano.
 

DGimt

Aktivni član
Tu od
27 Ruj 2022
Poruka
228
Ja imam Parkside 20V. Moram paziti da ne držim borfuter i uključim je jer bi mi zgulila kožu.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,311
Parkside kruna fi 83 odradila posao bez pardona u 5 mm limu, @vlč.puknuti rupicu do rupice bušim samo ako nemam izlaza a brener nema nitko u okolici, ja još nisam skupio sve za svoj set. Sad mi malo žao što nisam kupio Makitinu krunu i napravio veću rupu da ne trebam turpijati ali barem znam za drugi put.
 

Prilozi

  • IMG_20230305_190939.jpg
    IMG_20230305_190939.jpg
    48.4 KB · Pregleda: 24

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,311
Trebao bi biti karas, moram malo smanjiti okretaje da bude korisniji za slabiji traktor. Krpan je malo trenutno preskup za moje potrebe, a i ovaj desetak godina odrađuje posao.
 

stjepan168

Aktivni član
Tu od
6 Ožu 2013
Poruka
957
Pa i ja sam u početku moral paziti jer nije popuštala, stezal sam vijke 4 u tiplu 8 u glazuru, nekoliko komada i samo je propustila, pošaljem na servis čovjek zove ostala je u leru polugicu brzina, ja probam kad sam van izašle ali baterija u crvenom i nemre se baš isprobati.
Dojdem doma knauf vijci idu, danas na krovu oću one lim vijke stegnuti, nije to to, ovak rošta ko na videu.Pod garancijom je a blizu firme mi je to, pa nek se zabavljaju oni tam👍🤔.
Ovi vijki ko na sliki.
IMG_20230305_165306.jpg
 

DGimt

Aktivni član
Tu od
27 Ruj 2022
Poruka
228
Video ti je, hm, dosta loš, dug, a glavni dio s bušilicom traje par sekundi. Ali prema viđenom iz toga, djeluje mi kao da je spremna za reklamaciju.
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,305
Tu neko nekoga hadra na suho se meni čini. Šraf vidim,a za video valjda trebam druge očale 🧐
Ups,nekaj sam preskočil👍
 
Na vrh