• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,020
Nema trzanja kod otpuštanja vijaka. Na taj način možeš imati samo zguljene prste jer se uvijek malo zmakne kad kreneš u trzaj i skoči gedora sa vijka ili matice. Još ako je prije tebe neko trzal pa glava oguljena...
Nasadiš gedoru gore, napneš i pojačavaš silu. Ako nejde produžuješ polugu a na osječaj znaš jel bu krccc ili ne ;)
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,718
Ja mislim da vrijedi, dobro je što ima ova manja račna za manje šarafe, lakša je.
Ja imam od pola cola garnituru i račna je dosta teška kad se radi na nepristupačnim mjestima.
Jedino što u ovoj garnituri koju si ti pokazao nema dugačke poluge sa klizačem, ali nju možeš dokupiti.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,348
Imamo isti set u firmi preko 15 godina i super je, jedino mu je nedostatak da oznaka za veličinu nije utisnuta pa se izbriše natpis.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,020
Sličan set Proxxon gedora ima kolega več godinama i služi ga vjerno čak i sa udarnim alatima.
Sličan onakvome kakav je Puknuti linkal.
Njegov ima 1/4 do gedore 13, a sve ostale na dalje 1/2 i to mu je jedina zamjerka.
Ovaj sad vidim da ima i gedoru 10 i 13 na 1/2 i to je super dok onaj kaj je Marko linkal to nema.
 

Najnoviji postovi

Na vrh