• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,001
Inače. Ja sam montirao malom neke police za autiće prije 2 tjedna.

I ajde da ju isprobam..

Jebote ne radi dobro, spora, slabo udara. Pa koji k. ***** ti parkside i sve.


I onda sam skužio dolje kod baterije da ima izbornik snage 🤣😂🤣
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,001
Sve pohvale za castellari p35 Pro pilu i teleskopski štap (do 6 m piše, 4 m teleskop + 2 m fiksni nastavak). U biti piše max dužina 6.5 metara


Mali i ja s teleskopom 4m danas orezali sve drveće po međi i rubovima što mi smetaju za kabinu za čas.
IMG-20240310-WA0020.jpg IMG_20240306_133425.jpg
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,749
Daj poslikaj z nutra svoj novčanik, da vidimo svi te tvoje Kune ;) :devilish:, naj nas hraniti nismo tak jako gladni :hahah::LOL::devilish:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Mi ju imamo dugo i jako cvili dok se okreće, pa ju više ne koristimo. Ne znam razlog.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
Mi ju imamo dugo i jako cvili dok se okreće, pa ju više ne koristimo. Ne znam razlog.
Kapni koju kap extra djevičanskog maslinovog ulja 😉😂
 
  • Like
Reactions: H&S

Najnoviji postovi

Na vrh