• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,688
A nikaj, moram tebi pokloniti nekaj od moje Parkside kolekcije, pa da se sam uvjeriš ;) 🤭:ROFLMAO:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Kao poklon ne.
Ako želiš mogu ga uzeti na godinu dana upotrebe pa da probam. Ali nemoj me poslije kuditi jer postupal bum prema njemu i ko prema ovome svojemu ......
Ustvari, niti to. Ja bi rado da ti meni još poživiš a ne da odeš zbog herc infarkta, koga bum zajebaval ako mi tebe nebu :giggle:

Jučer je kolega donesel iz dojčlanda 4 male crne bruslice za dečke koji su naručili. Tam je cca 10 eura (ili da ti bude jasnije 100 kuna) jeftinija nego tu.
Tam gde si slikal onog malog je završila jedna.
Meni se ne dopada, a posebno zvuk koji proizvodi. Trebaju antifoni. A mislim da je i teža od moje.
Ali, ima onih jedno 5 brzina, kaj mi se dopada.

A čujem da ona Makita kaj si uvalil čoveku lomi 10mm šarafe :ROFLMAO:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,688
Taj kaj lomi šarafe je bil unikat…i nikad ga poslije nisam više našel za kupiti.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Svaki tvoj alat je unikat i najbolji, kak i moj :hahah:
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
743
Probao sam danas Parkside udarni i nisam uspio odvrnuti vijak koji drži nož na AS Motor kosilici. Natapao sam WD-om, probao zavrtanje, odvrtanje i ništa. Uzeo Milwaukee od komšije, prve dvije postavke ništa, ali treća ga je odvrnula. Glava vijka se malo pojela usput, ali nije strašno. Prije toga sam sredio Parkside račvu tako da sad preskače, a garancija istekla. :(
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,717
Ja odvrčem-zavrčem sa okastim zakrivljenim ključem (Unior),i obavezno kožne rukavice.
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,030
Jel mi bolje gurat u rikverc ili vuči prema naprijed?

Zemlju ravnam...
IMG_20240418_210118.jpg
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,030
Pa može se okrenuti da gura ili da vuče. Evo kolega od kojeg sam je posudio je kamen na parkingu ravnao guranjem jer kaže da mu je tako puno bolje išlo.
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,665
Ma znam, samo sam spojil jedan vic i tvoju situaciju, naj zameriti.
Videl buš na licu mjesta kaj ti je lakše i praktičnije, nije ništa određeno
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,688
Samo pazi kad guraš, postavi treću točku u rupu gdje najmanje stiska feder na hidraulici ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Samo pazi kad guraš, postavi treću točku u rupu gdje najmanje stiska feder na hidraulici ;)
Možda ima onaj preklopnik?
Kak god, gural ili vukel nije baš dobro uopče kopčati na to mjesto.
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,030
E sad sam dovezao 5 metara kukuruza za kokoši i sjeo u miru pa mogu pisati.

Kad sam popravljao bent od parkinga za strojeve puno mi je lakše gurati u rikverc i tako planirati i raditi nagib.

Ali za ravnanje međe i kamena po parkingu... Vući je puno bolje..
 
Na vrh