• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,240
Kaj se smiješ? Si nabavil?
Ak nisi, imam jednoga i za tebe :)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,240
Imam onaj puhač/usisavač lišća na struju, već dosta godina. Koristil sam ga uglavnom za puhanje i čišćenje dok smo betonirali. Odličan je.
Ak bu ovaj baterijski takav, skidam mu kapu.
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,772
Kaj koristi 2 baterije u seriji?
Ako samo puše, molim da mi pojasnite koristi koje imate od njega. Ako i usisava, ok, ali onda treba imati nekakvu vreću za lišće.


Čistim lagani snijeg s njim, čistim traktor i malčer nakon malciranja, ispirujem lišće s cerade kad tresem šljive, čistim staze nakon košnje.... Ne znaš koliko je to koristan stroj dok ga ne kupiš..

Ali to tenuto radim s benzinskim husqvarna. Ali pošto ni jedna od tih operacija nije dugo vremena. I baterijski bi radio..
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,543
Moram priznati da su aku alati praktičniji za primjenu, ali sve nabrojane aktivnosti odraim drugim alatima:
snijeg - lopata niti vlažan, nažalost ne pada često, a sipki možda jednom u 5 godina,
traktor i malčer - kompresor,
šljive ili drugo voće koje se trese - nemam,
staze nakon košnje - metla u ženinim rukama.

No, važno je da si ti zadovoljan. (y) :ppozdrav:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,240
Kaj koristi 2 baterije u seriji?
Da, poput svih 40V alata (trimer i lančana pila Parkside, npr.)
...Ako i usisava, ok, ali onda treba imati nekakvu vreću za lišće.
Imam ovoga kaj usisava, ali se nije baš pokazal praktičnim. Teško je to za baratati, a i ne usisava tak dobro kak puše, a i listje mora biti suho.
Za listje je praktičnija kosilica s košem.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,240
Moreš tam gdje se da sa zubačama. Ak je grambljavo, malo koristi od njih.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,543
Za listje je praktičnija kosilica s košem.
Nisam nikad probal samo listje, ali ono kaj opadne dok se još kosi/šiša trava v trnacu, super oddela. (y)

Moreš tam gdje se da sa zubačama. Ak je grambljavo, malo koristi od njih.

Gdje je grambljavo tam mi kotači od kosilice propadneju v grabu i taj dio, na kojem su kokoši brcale i napravile grab :(, uglavnom flaksam, a listje odnese veter. :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh