• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
P

plavi5

Guest
Odgovor iz Agencije i porezne svi koji imaju duga prema poreznoj dače se taj dug prebit sa poticajim. A ako imate više za dobiti (poticaja)nego ste njima dužni da če to biti isplačeno na račun.PITAM KADA odgovor-vrlo skoro ima toga još ali ni se neda dalje pisat????

sjeo poticaj
 
P

plavi5

Guest
sjeo???? Za šta je sjelo? Kod nas još ništa.

za koprive čuo sam da tastu od jakovine da sjeo poticaj on ima malo trsova i kopriva duga nema možda 500.000 tisuča kuna
 

krunek

Član
Tu od
25 Lis 2009
Poruka
33
za koprive čuo sam da tastu od jakovine da sjeo poticaj on ima malo trsova i kopriva duga nema možda 500.000 tisuča kuna

Hvala na odgovoru, ovo je do sad bila koliko-toliko ozbiljna tema , al eto zahvaljujuči tebi i nije sve tako crno!!!!!!
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Mislim stvarno neozbiljno @plavi5 sa 5 postova i već iznosiš dezinformacije i zezancije.
Ljudi su na trncima i barem oko toga nemojte se zezati imaš temu vicevi pa tamo iznosi štosove.
 
P

plavi5

Guest
Hvala na odgovoru, ovo je do sad bila koliko-toliko ozbiljna tema , al eto zahvaljujuči tebi i nije sve tako crno!!!!!!

a šta da radim da žile režem jest imam novaca nemam prošle godine i jakovina bio dužan poticaj dobio da je bila prava vlast za hdza njega bi zatvorili dobio za trajne nasade ništa pobrao a mi berem sadimo ulažemo i dobimo pismo od prijatelja hanžekoviča i partnera
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
dobimo pismo od prijatelja hanžekoviča i partnera

Ti su opasni mojoj baki za tv preplatu dug 80 kn cifra sa nekim muljanjima,otezanjima narasla preko 1100kn
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Time pokazuju što su oni jer ja nemam lijepih riječi za one koji drugima onemogućavaju život i rad', naglasio je Linić.

iz naslova teksta

Gnjido jedna pokvarena a sta ti nama omogucavas? Sve ste sje*ali i upropastili i dan danas unistavate. Kakve bi mi lijepe rijeci trebali imati za takve ko ti? Sta si ti nama omogucio? U cemu pomogao, ti i tvoj lažov?
Sram nek vas bude.
Lani onakva suša ni pomoci, ni odstete jos nam se smijete, di su ti poticaji koje ste obecali?
Sta obecavate kad znate unapred da od tog nista. samo da bi od ljudi radili budale, fuj gadite mi se bando! E nisam skoro ovako popi*dio
On ima svoje ja? Ma daj molim te. On se samo dobro trudi da od nas napravi kretene i da Mi nemamo svoje JA.
Netreba mi njegova milostinja samo za laganje bi ga trebalo objesit!
Sta imaju lagat koju maminu toliko kako ih sram nije
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Evo ja sam danas provjerio u poreznoj stanje duga i u preplati sam 3400 kn i nisam dobio ni lipe poticaja, tak da ne drži vodu priča sa dugovima u poreznoj
 

repar777

Član
Tu od
31 Sij 2013
Poruka
49
Pitanje je kuda plovi ovaj brod??? Pošto ni sama gospoda neznaju na to odgovor,već se ponašaju kao guske u magli....
 

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
On ima svoje ja? Ma daj molim te. On se samo dobro trudi da od nas napravi kretene i da Mi nemamo svoje JA.
Netreba mi njegova milostinja samo za laganje bi ga trebalo objesit!



i u tome što je najgore i uspjeva,jer mu to zakoni i omogućuju (obećanje - ludo radovanje)
-o njegovoj milostinji mnogima i gori pod nogama,tako da će najvjerovatnije i tebi dobro doći pa kad god to bilo
- a ovo što su obećali pa porekli trebalo je skupiti glasova,bit će opet izbori pa nova obećanja ,pa s time naravno i razočaranja
 
H

hrvoje73

Guest
šta ti nama crveni frajeru ne omogučiš da bolje živimo, pa šta više lažete ti i onaj tvoj lažovina još će narod ispast kriv što ste vi nesposobni.Sve ste sjebali dajte više da i mi malo živimo nečete ni vi još dugo izgleda ste išli u školu za laganje i krađu.
Dođe mi da razbijem tv kad vas vidim
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
šta ti nama crveni frajeru ne omogučiš da bolje živimo, pa šta više lažete ti i onaj tvoj lažovina još će narod ispast kriv što ste vi nesposobni.Sve ste sjebali dajte više da i mi malo živimo nečete ni vi još dugo izgleda ste išli u školu za laganje i krađu.
Dođe mi da razbijem tv kad vas vidim

Ministar Jakovina je vaš brođanin kako to da vi niste dobili poticaje.
 

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
kako ste vi nabrijani
-samo da kažem da NISAM NI CRVEN , NI PLAV,NI ZELEN....,kao vi što se bunite,
-ja sam samo napisao da je zakon na njihovoj strani,a vi plavci mir... ,čitate bez razumjevanja
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
prvo da se pohvalim postao sam otac , dobio sam sina :(clap):
a drugo nije me par dana pa me zanima jeli netko dobio novce kao porezni dužnik , ja sam prije 10 dana podmirio dug ali novaca još uvijek nema , i jeli mogu vidjeti išta na agronetu

Čestitam!:drink::drink:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh