• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
seljančice ma nisi naivna,ali od prvog momenta(ali ovog zadnjeg prvog momenta)bilo je rečeno da "keš"ide od 11. do 15. 3.,znači čekamo do petka a onda ako treba sa karnistrom po 10 litara i na cestu,ali mislim da će oni ovaj tjedan nešto pustit...samo najviše me brine KOLIKO će nam srezat(sigurno hoče),i kad je sljedeča tura pa makar i u vaučeru:(mm):
 

seljancica70

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
126
seljančice ma nisi naivna,ali od prvog momenta(ali ovog zadnjeg prvog momenta)bilo je rečeno da "keš"ide od 11. do 15. 3.,znači čekamo do petka a onda ako treba sa karnistrom po 10 litara i na cestu,ali mislim da će oni ovaj tjedan nešto pustit...samo najviše me brine KOLIKO će nam srezat(sigurno hoče),i kad je sljedeča tura pa makar i u vaučeru:(mm):
đuro ja i ti ko da smo prisvojili forum (SKORO KO LINIĆ DRŽAVNU KESU) AL NEMA VEZE GLAVNO DA SMO MI ŽIVI I ZDRAVI ,A AKO DOĐE I PETAK I NIŠTA OD LOVE ETO MENE NA PROSVJEDIMA PA MAKAR I SA BICIKLOM:eek:::eek:::eek:::eek::
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
seljančice nisam ti ja ništa prisvojio niti sam novi,pratim ovaj forum godinama ali nikad nisam bio ovoliko frustriran sa svime u poljoprivredi,pa s obzirom da sam(bar tako mislim)među starijima ovdje nisam se htio upuštati u komentare,e onda kad sam odlučio nisam se znao registrirati,e pa kad malac došo kuči(studira)ajde ti reko registriraj da tata piše....i eto sad nadoknađujem sve ove godine prisustva(čitanja) na forumu....pa kad mi neko kaže da sam dosadan odo ja....:icon_syda:
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
seljančice nisam ti ja ništa prisvojio niti sam novi,pratim ovaj forum godinama ali nikad nisam bio ovoliko frustriran sa svime u poljoprivredi,pa s obzirom da sam(bar tako mislim)među starijima ovdje nisam se htio upuštati u komentare,e onda kad sam odlučio nisam se znao registrirati,e pa kad malac došo kuči(studira)ajde ti reko registriraj da tata piše....i eto sad nadoknađujem sve ove godine prisustva(čitanja) na forumu....pa kad mi neko kaže da sam dosadan odo ja....:icon_syda:

o.k a sad malo loših vjesti..informacija iz agencije za plaćanje od danas da nemaju love za poticaj..vele ovaj tjedan sigurno ništa:icon_rofl::icon_rofl:žao mi je što vam kvarim raspoloženje:(wasntme):
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Ne morate ni čekati lovu na računima zato jer tko ima porezni dug novci su danas uplačeni u poreznu upravu dok se ne podmiri dug ništa od novaca tako da moraju dužnici iči u poreznu da vide kolko njim je uplačeno današnje saznanje išla sam iu poreznu i rečeno mi je da mi je novac uplačen na dug dok se sve ne podmiri neče biti uplata na račune.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
eto seljančice,prvo pitanje jel ova informacija točna,drugo nebi se čudio da i je,treče ako je stalno pišem da tu ima razno raznih zavrzlama.....za sad laku noč,ujutro idem na poreznu....zeko ako mi sad kidaš živce bezveze ja sam ti i lovac...pa.......:icon_axe:
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Pa nemaju oni nikad novaca za nas ali svijedno isplate,tako i ovaj tijedan bude sigurno nešto samo se nezna koliko.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
eto seljančice,prvo pitanje jel ova informacija točna,drugo nebi se čudio da i je,treče ako je stalno pišem da tu ima razno raznih zavrzlama.....za sad laku noč,ujutro idem na poreznu....zeko ako mi sad kidaš živce bezveze ja sam ti i lovac...pa.......:icon_axe:

to sam procitao u Agroklubu a ja isto imam duga zato mi je i upalo u oko .!!!!!!!!!
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Imam i ja duga pa nek skinu bar taj prokleti dug da neide vise kamata, nek uplate gdje god hoce samo nek daju vec jednom nekog vraga.
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Seljančica je rekla da ća ako ne uplate ovaj tjedan prosvjedovat kao ukrajinke i ja navijam da ne uplate:biggrin::icon_lol::cool2::icon_pidu:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Seljančica je rekla da ća ako ne uplate ovaj tjedan prosvjedovat kao ukrajinke i ja navijam da ne uplate:biggrin::icon_lol::cool2::icon_pidu:

Ajd jezik pregrizo!:icon_lol:
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Pokrovac je za 14 prijavio prosvjede u vukovarskoj zupaniji jer ne vjeruje lazovini ..........
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
to ti prijatelju vise nitko ne zna a iznos potpore po hektaru je jos uvijek tajna........
 

seljancica70

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
126
Seljančica je rekla da ća ako ne uplate ovaj tjedan prosvjedovat kao ukrajinke i ja navijam da ne uplate:biggrin::icon_lol::cool2::icon_pidu:

gospon dingo ja ne znam što su ukrajinke radile na prosvjedima ja ću sa mojim biciklom samo zato što nemam novaca za gorivo a i ljetos sam skršila auto pa od onda u njeg ne sjedam.Muž radi u privatnoj dojče firmi pa ne može dobiti slobodan dan za prosvjede , kćer u metropoli studira ne može me voziti mlađa nema vozačku a sin još ne može dohvatiti nogama kvačilo i kočnicu . I TAKO ŠTO MI PREOSTAJE NEGO JA I MOJ BICIKLI. POZDRAV GOSPON DINGO SAMO JOŠ DA IPAK UPITAM ŠTO SU I KAKO PROSVJEDOVALE TE UKRAJINKE:^)::^)::^)::
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Hm zanimljivo ni danas nije izaslo nista iz riznice..a isplata krenila juce tu opet neko nekoga..
 

baki

Novi član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
9
Čujem da če se dug u poreznoj prebijati sa vaučerom,sad kako oni to misle izvesti kad onima kojima je račun u blokadi skidaju direktno lovu od poticaja u novcu ,a ne da mu oduzimaju od vrijednosti vaučera..Ako netko zna nešto o tome molim da nam to pojasni,hvala.

Pozdrav,
juce sam bio u Poreznoj u Vinkovcima jer i meni je blokiran racun,pitao sam gospodu da li moze blokada da se povuce i da sa vaucerom koji treba da dobijem udjem u reprogram_NAIME ONI O PRELAMANJU DUGA I O REPROGRAMU DUGA( PREBIJANJU SA VAUCEROM I.T.D) NEMAJU NIKAKVIH INFORMACJA, cak sta vise i juce su pisali nove ovrhe poljoprivrednicima koji imaju duga,tako da ti je to inf. iz prve ruke jer sam i sam u takvom problemu..
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh