• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

BRIHOVCAN

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
98
dobio sam prije nekoliko minuta mail iz agencije po kojem ispada da je za stoku umanjeno 10 %,nekakve kune bi trebale biti za ono po kravi radi suše,a o plaćanju oko zemljišta i livada oni još sa današnjim danom NE ZNAJU KOLIKO JE PO HEKTARU,***** ti birokrate i nesposobnjakoviče ,što su do danas radili od 5 mjeseca:icon_hang::icon_hang::icon_hang:,je 5 je bila neka sitna uplata,konačno sam bez duga ,tj imam ,danas sam dobio jedan papir i dužan sam CIJELU 1 LIPU
a od koga si papirić dobio , mislim ako se može znati , pa da i ja čekam poštara
 

dambac72

Novi član
Tu od
29 Sij 2013
Poruka
25
dobio danas od fine obavijest o izvrsenom prijeboju cak 936kn samo bog zna o cemu se tu radi,imam duga od pdv ali nisam u blokadi,sta reci na to.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
dogovoreno je (potiho) između porezne i ministarstva da će u slućaju poljoprivrednika sačekati da se završi priča sa poticajima,a nakon toga ko će imati više od 20 000 duga ide u blokadu a ostali u reprogram...danas mi to rečeno u poreznoj!
Seljančice jesi kupila onih 5 litara.......šta je tebi mladi deda đuro rekao ....idu dani a ti povjerovala
u 11. datum......ma lopine su to a ti si mlada.....al naučit češ.....pozdrav :(giggle):
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Za one neupućene evo kako se prosvjeduje.:biggrin::icon_pray:
 

Prilozi

  • ukrajinke.jpg
    ukrajinke.jpg
    66.5 KB · Pregleda: 153

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
imam dojam da vi jednog našeg člana zajebajete.....naslikajte svoje pa objavite.....mislim da objavim nešto slično od svoje bakice polovica ovih bi ispala iz igre...no kakve to ima veze sa poticajima:icon_madu:
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
je li netko imao kontrolu zemlje ove godine? nama je bio neki lik i mjerio je 10-ak parcela i gledao je li zaraslo, stanje stnista i opcenito urednost, dobili rjesenje da sve stima, al poticaj cemo dobit zadnji, dok se to se obradi, tako kazu u agenciji. jos ni lipe do sada.
duze cemo imati haha
Ja sam imao pred kraj prošle godine i dobio sam iz Zagreba papir da je sve u redu,sada još samo da pare legnu.
 
M

MF8120

Guest
imam dojam da vi jednog našeg člana zajebajete.....naslikajte svoje pa objavite.....mislim da objavim nešto slično od svoje bakice polovica ovih bi ispala iz igre...no kakve to ima veze sa poticajima:icon_madu:

hahah,i moje su puno veće...!
malo šale na ovu situaciju neškodi,a
mislim da se i seljančica neljuti!
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Nista nema isplata u riznici a i ja sam pripremio cisternu..........
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
To je nevjerojatno. i meni se nakupilo duga mirovinskog i zdravstvenog, a još nikad nije riješen povrat PDV-a za kompletnu 2011. godinu, a s tim povratom bi riješio 75% duga. Neznam više ko tu koga, kaj oni u poreznoj rade, jel uopče rade ikaj?
Račun mi nije u blokadi i samo čekam jel bude kakva uplata poticaja pa da vidim jel se bude prvo porezna namirila ili budem dobil nekakve novce! A moj PDV nek čeka....ooooo pizduni jedni!
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Do kada se prijavljuju poticaji za ovu god?:icon_scratch:


Pršle godine je bilo od 15.03 do 15.05 Od ove godine treba im više vremena da nam zagorčaju život pa ide od 01.03 do 15.05
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,670
a koliko ove godine treba dobiti poticaja da bi se postalo obveznikom poreza na dohodak?
 
Z

zeleno zagorje

Guest
da li netko zna točno koliko je isplačeno poticaja za 2012. g po jednoj ovci
 

BRIHOVCAN

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
98
a koliko ove godine treba dobiti poticaja da bi se postalo obveznikom poreza na dohodak?
to se svaku godinu mijenja, naj bolje ti zvrcni u poreznu pa češ tamo točno dobit informaciju, a možda i u pss nešto znaju, doduše kod nas se nikad točno nezna jer svako priča svoje
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
a koliko ove godine treba dobiti poticaja da bi se postalo obveznikom poreza na dohodak?

48tisuca kuna,,al nemora bit to razlog da udjes u sustav,,kaci te drugi zakon,,o dohotku,, mislim,,,
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh