• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

sdpj

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
120
nakon ovoga ne preostaje nam ništa drugo nego objaviti rat vladi i dići sve što je potrebno da dobijemo ono što nam pripada.iz tog teksta vidljivo je da se samo sprdaju s nama
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
A šta se drugo uopće moglo i očekivat. Kad ni predstavnici seljaka nisu odlučni, Pitanje je kad ćemo dobit i koliko bitno je da je premijer tražio ministra političara a ne onog koji zna šta treba napravit.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
seljančice,napisala si da imaš studenta u metropoli,imam i ja (samo ne u metropoli nego u Požegi),drugo imam dedino zlato od godinu i pol,pa sad odredi godine da nedemo u detalje al tu smo si negdje:Kiss:,jesi kupila gorivo....?
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Evo kaže mi stara danas da joj je porezna uzela od poticaja za dug, ostalo sjelo na račun. Koliko čega ne zna ni ona, jer ima i zemlje i krave, a ja to baš ne pratim pa nemam pojma.
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Evo kaže mi stara danas da joj je porezna uzela od poticaja za dug, ostalo sjelo na račun. Koliko čega ne zna ni ona, jer ima i zemlje i krave, a ja to baš ne pratim pa nemam pojma.


To može biti samo za krave ja ih nemam. Imam samo zemlju i ništa do danas do 12 sati nije sjelo.
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
KAKO NAS MR...JU U GUZU TO NEMA NIGDJE, NEZNAŠ VIŠE JEL BI SE SMIJAL KAK SMO NAIVNI ILI PLAKAL U KAKVOJ TO DRŽAVI ŽIVIMO, E MOJ BOGO.....:mur::mur::mur::mur::mur:
 
Tu od
14 Kol 2009
Poruka
102
Hm

Evo jednog djela teksta na jednom portalu iz 10.mj 2012

Jakovina je podsjetio da je seljacima isplaćeno i 400 milijuna kuna preostalih poticaja, te je pripremljen sustav da već u siječnju 2013. počne isplata potpora za proizvodnu godinu 2012., za što su već osigurana sredstava od gotovo dvije milijarde kuna.

Znači sredstva su več 4,5mj osigurana!!ZA KOGA???????????
 

seljancica70

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
126
seljančice,napisala si da imaš studenta u metropoli,imam i ja (samo ne u metropoli nego u Požegi),drugo imam dedino zlato od godinu i pol,pa sad odredi godine da nedemo u detalje al tu smo si negdje:Kiss:,jesi kupila gorivo....?

đuro bome nisam ne smijem taknit plaču iz muževe firme jer Bog dragi zna hoće li ovi opet slagati godine opet ne mogu pogoditi jer moja je studentica u metropoli a druga kćer 2 gimnazije a šečer na kraju sinčina koji je navršio nedavno 4 g:(hi)::(hi)::(hi):
 

seljancica70

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
126
Evo jednog djela teksta na jednom portalu iz 10.mj 2012

Jakovina je podsjetio da je seljacima isplaćeno i 400 milijuna kuna preostalih poticaja, te je pripremljen sustav da već u siječnju 2013. počne isplata potpora za proizvodnu godinu 2012., za što su već osigurana sredstava od gotovo dvije milijarde kuna.

Znači sredstva su več 4,5mj osigurana!!ZA KOGA???????????

uzeo linić i dao brodogradnji:=:):=:)
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
seljančice ne brigaj za godine,da su bolja vremena rekao bih da su ove najbolje(nemam ni pola stolječa:icon_kidra:),a što se tiče plače i kod mene ti je isto....OPG na ženi a ja radim u firmi i da nema toga tj. da smo ovisni isključivo o poticaju auuuuu...neču ni misliti.....:icon_scratch:
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Blago vama kad imate i place sa strane a moje sve gleda u poticaj sin 3 srednji kcer 8 razred a ostali repovi od proslogodisnje suse !!!!!!!!!
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
zeko a šta da ti kažem,eto psložilo se tako prije puno godina,nesmijem ni misliti kako je samo sa poticajem........al jebi ga,jesi ćuo bivšeg ministra turizma..TO SU NOVCI MOJE ŽENE.....:icon_rofl:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ma i kod mene rep u jednom dijelu,što imam pojedine stavke poplačati,taman da sjedne ovo za zemlju da riješim večinu a famozni vaučer ide za sjeme i špric,gnojivo sam riješio intergalaktičkom suradnjom,kod mene nikakve plače sa strane,jedino dječji nekad krpi pokoji račun ali nešto sitno jer su 3 školarca,uglavnom isplatili su mi 45% za krave i neku nerazumljivu sumu za neku sušu,a tko mi je kriv kad nisam bio na pravom mjestu u pravo vrijeme,znate onu poslje sexa nema kajanja,ali ja sam po razmišljanju realist,rođen u vrijeme socijalizma i znam kako se onda živjelo,a fala bogu sa puškom znam tak da se budem branio ak nas počnu mlatiti,a sve miriši na to,eto sad slinić broji pare u podrumu za nas seljake i priprema za nas:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Samo lažu i lažu , pa kad će to prestati .:(envy):

Ha, ha ha!-NIKAD, a i zašto bi; koje su posljedice po njih zbog laži- nikakve, narod ionako ima pamćenje kao ribe, a inteligenciju kao rasvjetni stup.:icon_twisted::icon_fU::icon_butt:
 
Posljednje uređivanje:

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
financijski kolaps....

to je to, papirnato poticaji isplaceni mozda jos i lani, a lova ostala u blagajni i drzava financijski dobro zatvorila godinu, a sad malo kasne, pa kasne jer nesmiju ispraznit blagajnu dok god linic ne napuni duplo, pa ce tek tada pustiti poticaje... inace sve firme koje znam da su tako poslovale, danas su bivse... sto dalje to ce biti gore, to je jasno... osim ako EU ne ubrizga neki konjsku inekciju love i seljaku se neda neka postena cijena za proizvod... a ovo sto gospoda iz drzavnog vrha rade s mlijekarima, to bi bilo smjesno da nije zalosno...

no opet, tko nam je kriv, naucili smo stoljecima zivjeti pod okupacijom i ocito neznamo sami upravljati svojom zemljom... no bilo je i ustanaka i svacega, ocito dolazi vrijeme da se narod pokrene i izadze na ulice jer ja drugog rijesenja nevidim...

a moze se i cekati taj poticaj! :eek::
 

baki

Novi član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
9
Evo da se osvrnem na sve ovo ,stanje je sljedece imam duga za doprinose manje od poticaja i blokiran sam .. po ovome sto citam od vas uzeti ce mi u fini i naplatiti dug sto ja nemam nista protiv ,, ali u dugu mi je i dosta kamate a po ovome sto objavljuju kamatu ce oprostiti ako se napravi reprogram ili podmiri dug u cijelosti............................ Isao sam u ured porezne u Đakovu i oni nista ne znaju....
E pa sad za mene je bolje da isplata ne ide dok se ne donese u travnju zakon o oprostu kamate kako najavljuje sefica porezne..........................kamata imam oko 20 000 kuna
Dug ne mogu vratiti reprogramom jer traze svaki mjesec ratu a ne zele kvartalno jer nemam drugih primanja osim ratarstva a znamo da je to sezonski novac..
Po tome ako sada isplate poticaj meni ce naplatiti i kamatu i dug pa mi nece nista ni ostati.. Ako poticaj bude kasnio mozda ce u meduvremenu donijeti ovaj zakon pa ce mi u đepu ostati ta kamata,tih 20tisuca...
Na kraju situacija je takva da trenutno nemam ni za gorivo niti cu imati uskoro..
Vjerujem da među vama ima jos dosta sucajeva kao sto je moj.
..U poreznoj ne mogu napraviti preboj posto se ne zna iznos poticaja po jedinici povrsine tu jebe lud zbunjenog !!!!!!!!!! Evo to je moj slucaj ......

pozdrav
moj slucaj je u potpunosti isti kao i tvoj.danas sam iz Fine dobio obavijest da mi je uradjen prijeboj 5.3. nekih 4000kn,samo sto uopce neznam sta je to...
procitao sam linkove o otpisu kamate,samo mislim da mi te srece necemo biti,nego ce nam do tada ISPLATITI POTICAJE NA BLOKIRANE RACUNE ZAJEDNO SA KAMATOM,jer ako si vidio sta pise na obavijesti iz Fine u slucaju blokade,citiram:"najprije se naplacuje kamata i troskovi ovrhe,a nakon toga glavni porezni dug"
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh