• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
misliš zato što pada i nemožeš u polje:biggrin:,a ak misliš na poticaj onda tek sutra,i to
AKO ,KOME i KOLIKO i DA LI UOPČE ili sve ode u poreznu:(sweat):
 

sdpj

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
120
dajte pročitajte priručnik na stranicama agencije za plaćanje za 2013 g to su stavili sad zadnje pa proučite.ja sam ga pročitao ali mi nije jasna jedna stvar a to je da sredstva idu iz eu-a i da su osigurana a na stranici 39 priručnika piše.....ovise o sredstvima planiranim u državnom proračunu rh u sljedećoj godini.ukoliko sredstva planirana u proračunu budu manja od omotnica vrijednost plaćanja proporcionalno se umanjuje i predstavlja financijsku disciplinu....
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ma ovi naši planiraju malo mrknuti love od eu ako ide,a ta omotnica je malo problematična jer imaju određeni iznosi za pojedine stavke i toga se oni drže,npr.za krave imaju toliko miliona,ako se slučajno poveča broj , što sumnjam automatski se smanjuje iznos isplate po kravi ,samo htio bih znati ako se broj krava smanji dali budu povećali iznos ili se novci budu izgubili na privatnim računima,još jedna nelogičnost oko zemlje u ovoj godini je poticaj za minirano zemljište,pa tko je tu lud,bolje da se brinu oni koji su zaduženi za čišćenje tog zemljišta da se radi maximalno na uklanjanju mina a te novce raspodjeliti unutar ostalih stavki i ako treba uplatiti za razminiravanje jedan postotak,eh da evo sad slinić u svom bunkeru provjerava dali je naša tj njihova milijarda na broju,takvu pompu dižu oko te isplate da me sve strah sad komentara po raznim portalima o našem luksuznom životu i kako mi dobivamo novce samo tako,baš kad je tema poticaj ,prije dva dana u hodniku županije jedan poznanik i ja bacili glasnu raspravu oko isplate ,kad jedna od službenica upita jel gospon a koliko bude bilo po hektaru jer eto i ona ima tamo neki komad zemlje od pokojne babe pa se i ona nada nekoj crkavici,zato treba politiku poticaja mijenjati,daj samo za gotovi proizvod,pa tko koliko uspije proizvesti ,jedini su izuzetak ovi ekstremi od vremena,tu bi ljudima trebalo pomoći na način kako je frajla Amerika to riješila za prošlogodišnju sušu.jer po ovom sistemu veliki dio čistih poljoprivrednika radi gotovo trećinu zemlje za koju poticaj diže neki koji ni ne zna gdje mu se zemlja nalazi:icon_madu::icon_madu:
 

Drazenn

Član
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
191
[Malo prije sam zvao agenciju za plačanje i na pitanje dali sutra kreču poticaji dobio sam jednostavan odgovor*****TEŠKO DA ĆE SUTRA KRENUTI
opet su nas preveslali
 

orehovec

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
55
[Malo prije sam zvao agenciju za plačanje i na pitanje dali sutra kreču poticaji dobio sam jednostavan odgovor*****TEŠKO DA ĆE SUTRA KRENUTI
opet su nas preveslali

Na koji broj su ti se javili??
 

seljancica70

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
126
Ma ovi naši planiraju malo mrknuti love od eu ako ide,a ta omotnica je malo problematična jer imaju određeni iznosi za pojedine stavke i toga se oni drže,npr.za krave imaju toliko miliona,ako se slučajno poveča broj , što sumnjam automatski se smanjuje iznos isplate po kravi ,samo htio bih znati ako se broj krava smanji dali budu povećali iznos ili se novci budu izgubili na privatnim računima,još jedna nelogičnost oko zemlje u ovoj godini je poticaj za minirano zemljište,pa tko je tu lud,bolje da se brinu oni koji su zaduženi za čišćenje tog zemljišta da se radi maximalno na uklanjanju mina a te novce raspodjeliti unutar ostalih stavki i ako treba uplatiti za razminiravanje jedan postotak,eh da evo sad slinić u svom bunkeru provjerava dali je naša tj njihova milijarda na broju,takvu pompu dižu oko te isplate da me sve strah sad komentara po raznim portalima o našem luksuznom životu i kako mi dobivamo novce samo tako,baš kad je tema poticaj ,prije dva dana u hodniku županije jedan poznanik i ja bacili glasnu raspravu oko isplate ,kad jedna od službenica upita jel gospon a koliko bude bilo po hektaru jer eto i ona ima tamo neki komad zemlje od pokojne babe pa se i ona nada nekoj crkavici,zato treba politiku poticaja mijenjati,daj samo za gotovi proizvod,pa tko koliko uspije proizvesti ,jedini su izuzetak ovi ekstremi od vremena,tu bi ljudima trebalo pomoći na način kako je frajla Amerika to riješila za prošlogodišnju sušu.jer po ovom sistemu veliki dio čistih poljoprivrednika radi gotovo trećinu zemlje za koju poticaj diže neki koji ni ne zna gdje mu se zemlja nalazi:icon_madu::icon_madu:
SVAKA ČAST AJKULO POTPISUJEM DO POSLJEDNJEG SLOVA:(handshake)::(handshake)::(handshake):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
najbolje poslati upit mailom na appr i odgovor stigne za 3-4 dana a onda bude več ponedeljak,:icon_hang::icon_hang:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
seljančice prijeđi na karnister od 3 litre:icon_super:...sjačaš se šta sam pisao par stranica prije....:icon_eyes:
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
915
super bi to bilo kad bi poticaj isao po kolicini proizvoda ,,ja posadio ljesku ili neko ko oce sadit drugo voce ima ulaganja najveca u pocetku a da ne velim da prvi urod ima u 6-oj god a da se pocnu i ako se pocnu vracat ulozena sredstva i do 10 god pa tek onda zarada,,,znaci trebalo bi poticat dok jos nis ne proizvodis a ne kad ve imas kolicinu i sredstva za rad nakon 10-god ,,onda samo prodas svoj proizvod a ne da te neko jos potice


a zakaj se nemre zivjet normalno od svog proizvodai bez poticaja to je stvar politike ove drzave a prije 30 god sa 3krave i 5 svinja se solidno zivjelo bar kolko je meni poznato

tak da ako vama u ratarsvu pase poticaj po kolicini to ne vredi za sve pa nije valda sam ratarsvo poljoprivreda ,,,ima i vocarstva sad to je druga tema vec kaj smo mi neslozni
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Traktori su na cesti, prosvjed poceo!!!! Dosta je bilo muljanja i laganja!!!!

Gdje?kada?,pa kod nas nemamo za gorivo ,a da smo trebali napraviti bunu trebali smo puuno prije,sad nas veslaju ko mala beba zvečku.:icon_anal:
 

BRIHOVCAN

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
98
evo kao što reko -evo danas je naš dan , snijeg pada , love nema niti če bit tak skoro , kanistri su prazni , bicikl u kvaru i eto sjedim ,pijem kavu i zavidim gospodi iz gradova koji to rade svaki dan, samo me hebe kaj moram pred večer u štalu
 

sdpj

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
120
i ja sam im poslao upit prije tri dana i jučer i danas ali ne je...u me ni pet posto.ne samo mene nego sve nas.
 

BRIHOVCAN

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
98
i ja sam im poslao upit prije tri dana i jučer i danas ali ne je...u me ni pet posto.ne samo mene nego sve nas.
ja sam u drugom mjesecu poslao upit na agenciju , odgovor sam dobio prošli tjedan
 

seljancica70

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
126
seljančice prijeđi na karnister od 3 litre:icon_super:...sjačaš se šta sam pisao par stranica prije....:icon_eyes:
đuro rekla sam ti da nesmijem trošit novce ni na karnister od 3 l sad sam i ja unervozirana a što ako uopće ne uplate MAJKO MOJA ŠTA OVA DRŽAVA UČINI OD MENE OD VJEČITOG OPTIMISTA POSTALA SAM NAJVEĆI PESIMISTA -ŽALOSNA SOVA IZ KOMADANTA MARKA JE ZA MENE KIŠNA GLISTA:icon_pray::icon_pray::icon_pray::icon_pray:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh