• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
đuro rekla sam ti da nesmijem trošit novce ni na karnister od 3 l sad sam i ja unervozirana a što ako uopće ne uplate MAJKO MOJA ŠTA OVA DRŽAVA UČINI OD MENE OD VJEČITOG OPTIMISTA POSTALA SAM NAJVEĆI PESIMISTA -ŽALOSNA SOVA IZ KOMADANTA MARKA JE ZA MENE KIŠNA GLISTA:icon_pray::icon_pray::icon_pray::icon_pray:



Sad si lijepo zamisli da ti pjevaš našoj državi.

http://www.youtube.com/watch?v=2KIyaK_gGoY
 
Z

zeleno zagorje

Guest
a kaj je u tom kanisteru od 3 l , goriva je malo za prosvjed , što bi to moglo biti onda ?????????????
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
:icon_pidu:....siki ova ti je dobra......išo bi DX sve u šesnaest.....A seljančice,pričali smo o godinama pa s obzirom da se sječaš komadanta Marka,Žalosnee,Blafa i Rodija mislim da je to tu negdje malo iza mene:icon_mrgreen:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
super bi to bilo kad bi poticaj isao po kolicini proizvoda ,,ja posadio ljesku ili neko ko oce sadit drugo voce ima ulaganja najveca u pocetku a da ne velim da prvi urod ima u 6-oj god a da se pocnu i ako se pocnu vracat ulozena sredstva i do 10 god pa tek onda zarada,,,znaci trebalo bi poticat dok jos nis ne proizvodis a ne kad ve imas kolicinu i sredstva za rad nakon 10-god ,,onda samo prodas svoj proizvod a ne da te neko jos potice


a zakaj se nemre zivjet normalno od svog proizvodai bez poticaja to je stvar politike ove drzave a prije 30 god sa 3krave i 5 svinja se solidno zivjelo bar kolko je meni poznato

tak da ako vama u ratarsvu pase poticaj po kolicini to ne vredi za sve pa nije valda sam ratarsvo poljoprivreda ,,,ima i vocarstva sad to je druga tema vec kaj smo mi neslozni

Ma sve 5 krki,nije tu nesloga ,nego što to kod nas nije posloženo kako treba,znam ja da je vočarstvo najkritičnije po pitanju ulaganja,amortizacije i dolaska do prvih plodova i kad dođe rod ,onda tu uskače drug todorić i jebe sve vočare sa uvozom,ovo loše vrijeme isto vam radi probleme i vjeruj mi da tko god rinta sa zemljom i po zemlji svi su istim govnima samo drukčiji dodatak,dem provjeriti dali su mi vratili mojih 700 kuna što su pretplatili prjebojom duga:icon_hang::icon_hang:
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
:icon_pidu:....siki ova ti je dobra......išo bi DX sve u šesnaest.....A seljančice,pričali smo o godinama pa s obzirom da se sječaš komadanta Marka,Žalosnee,Blafa i Rodija mislim da je to tu negdje malo iza mene:icon_mrgreen:

Đuro to su bila vremena današnja djeca sjednu za kompjutor i to je to nemaju pojma o životu.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Upravo tako....sad samo da dođe Veliki Blek i potamani "crvene mundire" i ostale izdajnike sa markova trga......jelenskih mi rogova.....:icon_super:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Evo malo veselja-upravo veli Jakovina,ide u ponedeljak milijarda,dužnici će isto dobiti,ne budu im ništa uzeli,ali moraju do šestog mjeseca sklopiti ugovor sa poreznom da će dug platiti na rate.Bila sam u kuhinji,čula,moguća je neka mala varijacija,ali je sigurno da će i porezni dužnici dobiti novce-vele zbog sjetve.
 

seljancica70

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
126
Upravo tako....sad samo da dođe Veliki Blek i potamani "crvene mundire" i ostale izdajnike sa markova trga......jelenskih mi rogova.....:icon_super:
BRAVO ĐURO ZNALA SAM JA DA SI TI TU NEGDJE MOJIH GODINA JER INAĆE NE BI POZNAVAO VELIKOG BLEKA. A DA LI SE SJEĆAŠ BOBA ROCKA I KOMPANIJE. citat BOLJE BITIBOGAT I ŽIVJETI 100 G NEGO BITI SIROMAŠAN I ŽIVJETI JEDAN DAN:icon_pray::icon_pray::icon_pray::icon_pray:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Joj,sad pa nisam sigurna jel sutra ili ponedeljak,ali ide sigurno.Virnula sam iz kuhinje i bio Jakovina na tv,i netko od seljaka(dal prosvjednik'),i veli Jakovina milijarda,i ovo što sam napisala o dogovoru sa poreznom o dugovima.Evo seljančice,baš mi je drago što si konačno dočekala,pa ako i bude u ponedjeljak,malo se strpi,bitno je da bude.Kad je ovako javno rekao na vjerujem da će poreći,ipak je to rečeno u najnovijim vijestima pa mora imati težinu.

Ah seljančice,i ja ih sve znam,i Roka,i Bleka,I Sovu,i Taličnog Toma.i Kalifa nad Kalifom,ali sam starija od vas.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
uf,uf.....jebote kolko nas ima(mislim tih godina a ja mislio da sam stari konj među mladima),ma seljančice šta sam ono napisao,trebale bi ovo biti najbolje godine...he,he...sad smo iskusni:icon_twisted:.
A baš sam vani odbacivo snijeg i nisam vidio ovu vijest pa valjda će je ponoviti, tek ovo da i dužnici dobivaju:icon_thumright:(iako sam ja malo dužan u odnosu na potraživanja):icon_fU:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh