• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

sdpj

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
120
ne mogu se složiti s tobom jer ako je obećao toliko i toliko onda neka bude od riječi i poštiva dogovor.pogledajte malo vijesti današnje piše da danas treba biti isplaćeno milijardu kuna poticaja kao što je dogovoreno i druga vijest da se 265 milijuna kuna odvaja za aute,interesantno.bilo bi im najbolje da nabave što više oklopnih vozila jer kako se ponašaju ta će im uskoro najviše trebati.da smo složni sad bi i mi još dali 10% poticaja pa da i mi sebi nabavimo oklopnjake pa onda udri jedan po drugome.
 

slider141

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
205
ne mogu se složiti s tobom jer ako je obećao toliko i toliko onda neka bude od riječi i poštiva dogovor.pogledajte malo vijesti današnje piše da danas treba biti isplaćeno milijardu kuna poticaja kao što je dogovoreno i druga vijest da se 265 milijuna kuna odvaja za aute,interesantno.bilo bi im najbolje da nabave što više oklopnih vozila jer kako se ponašaju ta će im uskoro najviše trebati.da smo složni sad bi i mi još dali 10% poticaja pa da i mi sebi nabavimo oklopnjake pa onda udri jedan po drugome.

http://www.mfin.hr/hr/izvrsenje-proracuna

Pustili su 1 milijardu
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
U Jakovine nema laganja.

7. državna poticajna sredstva za
poljoprivredu

7.1. I. tranša

5.3.


45.858,7
7.2. II. tranša

14.3.


1.000.000,0


Krenula milijarda, put putuje... Nekom auti nekom sjeme...
 

sdpj

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
120
sad kad se ispostavi da za hektar bude 1200 kn znači na pola 600,pa po kravi 10 kn,po krmači 7 kn,itd....samo se šalim ali nebih se iznenadio
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Evo,ja sam sinoć najavila sretnu vijest-šta ću dobiti,šta ću dobiti????:(party)::(party)::(party):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Sada se neka dužnici ako nisu dobili raspitaju o onome što je Jakovina jučer govorio-o nekakvom dogovoru,ugovoru sa poreznom o otplati duga na rate kako bi i oni dobili poticaj.Nisam sve sto posto čula,ali o takvome nečemu je govorio.
 

Drazenn

Član
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
191
U podravini još ništa.Valjda je ministar krenuo sa isplatom od svojih slavonaca a tko šiša ženine podravce.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
ma johabice imaš pivo samo gdje da te nađem,a možemo povest i seljančicu........ali kad vidim nešto na računu.....bojim se da moje patnje tek počinju,naime imam duga 25 tisuča a odobreno mi je skoro 90,sad nek skinu 10% opet ostaje pristojno za van,ali se bojim sad naše vrlae administracije,dok oni to prvo sve prokuže,pa proknjiže pa kad to meni uplata resto ja ću biti:icon_hang:,a možda me šokiraju pa uplate...trenutno ništa jer imam int.bankarstvo i sad sam gledao(zaba):icon_evil:
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,114
Sada se neka dužnici ako nisu dobili raspitaju o onome što je Jakovina jučer govorio-o nekakvom dogovoru,ugovoru sa poreznom o otplati duga na rate kako bi i oni dobili poticaj.Nisam sve sto posto čula,ali o takvome nečemu je govorio.

http://goo.gl/v63Qh

to?
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Imam duga oko 18, poticaj sjeo 1020 kn po hektaru, Erste. Hvala! U tu psenicu sam ulozio 2011. godine...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh