• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

baki

Novi član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
9
ne zajebavam erste banka

pozdrav,ja sam jedan od onih koji imaju dug (koji su pod blokadom),poticaji mi nece upotpunosti pokriti dug,pa me interesuje da li si i ti pod blokadom (ovrhom) od porezne uprave
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
slab sem s tom stranom,no da me ko pozove....radi gps navigacija il bi rekel Burcu,Prsanu,ducu da mi dotumače kam :icon_kidra:da idem
 

sdpj

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
120
piše u riznici da je isplaćeno 940 milijuna a ne milijarda ispravili su cifru ili im je zatrebalo negdje
 

dado153

Novi član
Tu od
14 Tra 2012
Poruka
16
E što su se ispravili, a pisalo 1 milijarda, e što ga muljaju, da naprave nešto barem kako obečaju:x:
 

seljancica70

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
126
đuro zatrpana sam sa snijegom muž javio da je sjelo u hpb pola novca internet mi puko pa ovo pišem od susjede puno poz više ću pisat kad rješim internet:eek:::eek:::eek:::eek::
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
a ja se uplašio da se ti uobrazila,samo ja još nema razloga za veselje,a jbg zagrebačka banka,vrtit će oni to do ponedjeljka.....:icon_pidu:
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
a ja se uplašio da se ti uobrazila,samo ja još nema razloga za veselje,a jbg zagrebačka banka,vrtit će oni to do ponedjeljka.....:icon_pidu:

Jesam ti fino reko dobila pare i ko vas šiša. Evo i ja sam dobio pare.
 

Tomislav7

Član
Tu od
24 Velj 2012
Poruka
169
pred par minuta sjelo 50% osnovnog plaćanja, zagrebačka banka. dočekali smo i to, a ostatak tko zna jel bu išta ili ništa.
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
pred par minuta sjelo 50% osnovnog plaćanja, zagrebačka banka. dočekali smo i to, a ostatak tko zna jel bu išta ili ništa.
Mene zvali u Agenciju za plačanje u
mojem gradu da ispunim anonimnu anketu o tome kako želim da mi se isplati 2. dio poticaja .Bilo je 2 pitanja žellim lli da mi se isplati u obliku vaučera do 15.4. tj. u roku mjesec dana,ili želim isplatu do 30.6. u novcu.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
SJELO,al neznam šta kad imam više vrsta plačanja,paše mi i svud i nigdje....dakle i zagrebačka proknjižila,sretno onima koji još nisu dobili...večeras fešta,5 velikih čevapa i 3 PANA:p:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh