• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
svima se umanjuje
a do 200 tis kn je valjda 8 % umanjenja
a od 200 pa do 2 mil je dodatna 4 %
ma keš je keš j... š vaucer :(giggle):

A pas im mater bilo je prije 8% do većeg iznosa...
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Popodne sjelo još nešto, bit će ekologija.:drink::icon_pidu: bit će za gorivo i novi malčer i to je to.:icon_super:
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
A pas im mater bilo je prije 8% do većeg iznosa...

nezzz tako sam cuo da ce bit
mislim da je prije bilo od 100 tis kn pa do 2,5 mil 8 % a od 2,5 mil pa na više 12 %
 

izzyvz

Član
Tu od
14 Ruj 2009
Poruka
185
Evo i ja danas dobio neke sitne novcice od:Uplata agencija za plaćanja u poljoprivr.ribarst. i rural. razvoju regionalno plaćanje 2012.
Ja imam prijavljeno 2.35ha tak da neznam dal je to sve ili bude jos kaj?
Molim za pomoć!
 

Turopolec

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
413
Evo i ja danas dobio neke sitne novcice od:Uplata agencija za plaćanja u poljoprivr.ribarst. i rural. razvoju regionalno plaćanje 2012.
Ja imam prijavljeno 2.35ha tak da neznam dal je to sve ili bude jos kaj?
Molim za pomoć!

Ako imas prijavljeno sve to na ratarstvo (psenica, kukuruz........) trebal bi dobiti cca 4750 kn sve ukupno. Sad ti je vjerovatno sjelo oko 2375 kn.
 

izzyvz

Član
Tu od
14 Ruj 2009
Poruka
185
Ako imas prijavljeno sve to na ratarstvo (psenica, kukuruz........) trebal bi dobiti cca 4750 kn sve ukupno. Sad ti je vjerovatno sjelo oko 2375 kn.

2270kn je sjelo.
Zasto nije ostatak isplacen?
Kak ti to sve znas?
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Al sam danas uljepšao dan pojedinim računima,sjeo plaćati neke repove i ostalo jako malo i onda još banka uzela za kredite ,tak da ostalo jako malo,ako vaučer stigne do kraja mjeseca on ide za sjeme,zaštitu i ostatak za gnojivo za jesen,samo što meni ova današnja isplata iznosi manje od 900 kn po hektaru,mislim ta polovica
 

Turopolec

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
413
2270kn je sjelo.
Zasto nije ostatak isplacen?
Kak ti to sve znas?

Ostatak ces dobiti na kucnu adresu vaucer do kraja mjeseca. Njega mozes koristiti u poljoapotekama za repromaterijal ili cekat negdja do jeseni i mjenjati za novce. Znam jer i sam imam prijavljeno 2,5 hektara tak da isto dobivamo.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Što se vaučera tiče,evo najnovije informacije-tko ne želi u roku od mjesec dana primiti vaučer ,mora se izjasniti u savjetodavnoj da želi gotovinu koja će mu biti isplačena do 30.06.Savjetodavna je prije tri dana primila depešu da odradi posao,pa sada oni one koji podnose zahtjeve za poticaj anketiraju i bilježe opciju za koju se tko odluči.Samo mi nije jasno kako će se na taj način oni koji podnesu zadnji dan roka podnošenja zahtjeva zahtjev odlučiti na vaučer kada je zadnji rok podnošenja 15. 05.Nešto mi govori da tu opet nekaj neće štimati.
Ups,savjetodavna nije više savjetodavna,već-kako su je ono preimenovali,baš se ne mogu sjetiti,vratila sam se sa proslave pa mi se sve ispremješalo.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Situacija se smirila,izgleda da se troši poticaj,e pa tko je dobio nek mu je sretno,meni fali oko 200 kn za polovicu isplačenog po hektaru,negdje se pogubilo,isplatili su samo 800 ,fuck:icon_hang::icon_hang:
 

BRIHOVCAN

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
98
evo i meni nešto kapnilo ali neznam kamo to da stavim , u računskom smislu nikak da mi ispada točno očito nemam dobre formule za izračun (možda da uzmem neku formulu iz kvatnefizike?)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh