• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

slider141

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
205
Čojek jednostavno treba reći da su stočari dobili manje za iznos premije za mlijeko, drugim riječima premija ne postoji!!
 

manjo

Član
Tu od
18 Ruj 2012
Poruka
351
e decki imam pitanje,imam jednu ral zemlje na sebi,i ako sad otvorim opg,dali mogu ostvarit poticaj na to
 

Zombie

Član
Tu od
29 Ožu 2013
Poruka
629
danas u poljoprivrednoj,koji je jakovina folirant... pa sta ga zovu bilo kud uopce kad taj "covjek" samo se...e a nista nekaze..te smicalice i nastupe cjele nase vlade,sramota...ako nece bit nek kazu,a oni samo okrivljuju one prije sebe a sami nista ne rade..jeb... se njima oni radili ili neradili njima njihovi "poticaji(place)" za rad ili nerad uredno sjedaju na racune...pretpostavljam bez cekanja...
koju smo pouku trebali izvuci danas?? rjesite se stocnog fonda pa budete znali sto vam je sjelo a sto ne...po njegovim procjenama isplatili su 70%,isplaceno je vise nego ikad...a onda to demantira.... cjenjeni ministre JAKOVINA sakri se nekud u supu da te se hrvatski seljaci ili paraziti nemoraju sramiti...
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Jednostavno treba reči nema država para za nas poljoprivrednike a nisu sposobni da pokrenu tu državu.Glavna politika im je rasprodati što se prodati da a poslije baš ih briga,oni če se snači za sebe.
 

becka snicla

Član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
52
Jel se bar dalo izvuc iz izjave jel se mozemo nadat jos kojoj kapljici ili je to sve???

Nista vise dobit necemo, nesto jos za one koji krivi racun imali, a i to mu ne vjerujem, jeb...la ga agencija i papirologija, sve zamuljano do boga, a za iducu god odnosno 2013, rok je opet 30.6. Ide 25% od EU, a iz naseg proracuna opet kolko bude sredstava na raspolaganju ( za ovu je bilo 70-tak posto, tako on tvrdi ) sto znaci ne nadajmo se previse, drugim rjecima ko vas j..e! Cijelu emisiju je mljeo a nije reko nista. Ni jednom nije rekao nema vise isplata poticaja za proslu godinu nego isplaceno je ovo, ono ....pretpostavljam da negdje u podsvijesti drzi da ako nedaj boze dodje do masovnih, al stvarno masovnih prosvjeda u sta ni sam vise nevjerujem da se mogu opet izvuci i reci - tko je rekao da nece bit isplaceno sve-
 
Posljednje uređivanje:

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Osim što je isplaćeno manje milijardu, još usto smo zatvorili sve robne burze. Stao otkup koštićavog voća a još nije došla kasno ljetna proizvodnja, srušena cijena pšenice na burzama, suncokret će biti sa rekordnim prinosima zatovrit će se burza. I o ćemu mi tipkamo? Koji seljak ne radi? Što su to uzalud poticali. Neka oni uvedu fiskalizaciju mlinova na način da izgrade mlinove i silose, e neka onda vide tko krade na milijarde!!! Smeće jedno faši...
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Osim što je isplaćeno manje milijardu, još usto smo zatvorili sve robne burze. Stao otkup koštićavog voća a još nije došla kasno ljetna proizvodnja, srušena cijena pšenice na burzama, suncokret će biti sa rekordnim prinosima zatovrit će se burza. I o ćemu mi tipkamo? Koji seljak ne radi? Što su to uzalud poticali. Neka oni uvedu fiskalizaciju mlinova na način da izgrade mlinove i silose, e neka onda vide tko krade na milijarde!!! Smeće jedno faši...

Ovo je sve točno tako i ja mislim.
 

baler

Član
Tu od
4 Svi 2012
Poruka
37
Osim što je isplaćeno manje milijardu, još usto smo zatvorili sve robne burze. Stao otkup koštićavog voća a još nije došla kasno ljetna proizvodnja, srušena cijena pšenice na burzama, suncokret će biti sa rekordnim prinosima zatovrit će se burza. I o ćemu mi tipkamo? Koji seljak ne radi? Što su to uzalud poticali. Neka oni uvedu fiskalizaciju mlinova na način da izgrade mlinove i silose, e neka onda vide tko krade na milijarde!!! Smeće jedno faši...

kod nas pekar ima para i zadnjh par godina kupio pola grada,najveća para se okreće u pekarskoj industriji,a seljaku kita u usta
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Još nešto! Jel ste vi čuli da itko ikada hvali poljoprivrednika? Mi kukamo, mi dobivamo poticaje, mi imamo bjesne traktore sve nešto loše. Kako sada nema bombastičkih naslova tipa Hrvatski poljoprivrednici postavili sve svjetske rekorde u prionsima svih kutura? Zakazala državna admninstracija, prehrambena industrija, državne rezerve iako su prazne, dražva ne može otkupiti robu. Uvijek seljak ovo seljak ono, hajde neka izađe sada članak kako je ministar vanjske trgovine sve viškove prodao u Indiju, Rusiju, Europu ili drugdje. NEMA TOGA! Država ne radi svoj posao! Sve je prepušteno privatnicima koji rade što hoće. NAKARADNI SUSTAV, NAKARADNIH VRIJEDNOSTI!
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Pa navodno su mljekari dobili 300-400 kuna po hektaru zemlje, to je 1000 kuna manje nego što su dobili ostali, da imam 100 hektara zemlje i 100 krava već bi parkirao traktor negdje ispred Sabora, naši ljudi su kamilica.

I platio kaznu za ne propisno parkiranje, ometanje saobraćaja, narušavanja javnog reda i mira...
Kao pojedinac ne možeš ništa, samo da šutiš i trpiš!!
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh