• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
M

MOCO

Guest
ja sam stvarno vjerovao u tu isplatu, mislio sam isplatit smjesu što sam uzimao za krave jer zbog šugavih aflatoksina u mlijeku nesmijem svoje hranit
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,114
I ja sam očekivao isplatu, i nevjerujem da je neće biti...

Pa šta ovi vođe čekaju? Ono, treba nešta poduzeti.
 

Zombie

Član
Tu od
29 Ožu 2013
Poruka
629

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
A to kaj veli da su vise isplatili znaci da nam valda i za sljedeću već mora uzeti.
:(whew):
 

seljancica70

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
126
A to kaj veli da su vise isplatili znaci da nam valda i za sljedeću već mora uzeti.
:(whew):

ma ne fric nego ćemo i ono što smo ove godine dobili morat vratit Linetu i kompaniji jer tko će se ovoj državi skinuti sa tereta nego glupavi seljaci oni će šutit a mi ćemo im malo po puno uzimati i davati za aute brodogradnju za kupovinu todoriću i ostalima raznih firmi za jednu kunu i da ne nabrajam. J..OTE pa te firme jeftinije i od kile pšenice za ne povjerovati .VEĆ SAM OD OVIH TRAKAVICA OD POTICAJA DOBILA ptsp samo ne znam od koga da idem tražiti mirovinu ne spadam ni u jednu kategoriju ni crvena ni plava.(osim što sam plavuša )ĐURO POZDRAV:fiery:
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
ma ne fric nego ćemo i ono što smo ove godine dobili morat vratit Linetu i kompaniji jer tko će se ovoj državi skinuti sa tereta nego glupavi seljaci oni će šutit a mi ćemo im malo po puno uzimati i davati za aute brodogradnju za kupovinu todoriću i ostalima raznih firmi za jednu kunu i da ne nabrajam. J..OTE pa te firme jeftinije i od kile pšenice za ne povjerovati .VEĆ SAM OD OVIH TRAKAVICA OD POTICAJA DOBILA ptsp samo ne znam od koga da idem tražiti mirovinu ne spadam ni u jednu kategoriju ni crvena ni plava.(osim što sam plavuša )ĐURO POZDRAV:fiery:

Jučer mi serviser kaže da je bio kod negog na servisu i čovjek ima neke veze i navodno da je todoricu u cijelosti isplacen poticaj kaj mu je za merkator trebalo.
A čovjek iz dobosevice kaže da općina sudskim putem morala todorica prisiliti da plati zakup zemlje...
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
pitam se pitam da li ova sve opća šutnja od strane naših vođa, pa čak i na ovom forumu znači da smo se pomirili sa sudbinom ili je to zatišje pred buru
-kažu neki ne boj se cucka koji laje nego onog koji šuti ali dali to vrijedi i za magarce koji rade i šute????????????
-i svakog dana sve više ih lipsava, hoću reći propada !!!!!!!!!!
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Nitko i ništa se neće promjeniti.
Narod je sve više zavidan jedno drugom,dakle razjedinjen,a osnovno pravilo iz davnih vremena ratovanja je:
Zavadi,podjeli pa vladaj
Ovi su to dobro iskoristili jer su dobri taktičari,i ništa drugo, nemaju oni recept za Naš boljitak.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,114
Sad pričao sa gosp. Brlošićem.
Kaže da je mistar rekao da će sve isplatit do 30.06, tako je i bilo.
Više neplaniraju dati i čeka se da žetva bude gotova pa će se sastati udruge da vide šta napraviti.

Ugl, kaže da i prilikom organizacije prosvjeda nitko se neodazove pa i to onda nema smisla.


Eto inf iz prve ruke.
 
Posljednje uređivanje:

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
je.. lud zbunjenog,jer nitko ništa ne zna a svi se vade na to NEMA novaca,gospođa mi rekla iz agencije prije mjesec dana da još imam pravo na jedan dio ali nema sredstava u agenciji da izvrši uplatu,prosvjedi su bacanje prašine u medije,traže se radikalni potezi koji budu donijeli rezultat,eto da sam znao da bude ovakva situacija ,prodao bih proljetos jedan dio stoke i ne bih se zaduživao za proljetnu sjetvu,sad za drugu godinu,NE računam na spoticaj,izlazim iz svih mogućih davanja prema ovoj lopovskoj vlasti i OPET nudim ponudu da ako netko ima viška kakovu snajpersku pušku neka se javi,marka i model nisu bitni,bitna je ispravnost:icon_fU::icon_fU:
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Sad pričao sa gosp. Brlošićem.
Kaže da je mistar rekao da će sve isplatit do 30.06, tako je i bilo.
Više neplaniraju dati i čeka se da žetva bude gotova pa će se sastati udruge da vide šta napraviti.

Ugl, kaže da i prilikom organizacije prosvjeda nitko se neodazove pa i to onda nema smisla.


Eto inf iz prve ruke.

Znaci od poticaja vise nista......super, ma zapravo sad mi je zao sto su nam bilo sta i dali od tih 1400 kn/ha, ako su stedili trebali su stediti skroz i ne dati nam nista, jer nama je najlakse uzeti, nitko ni rijeci!!!!! tzv. vode nestali, oni planiraju voditi pregovore ''punih dzepova'', poslije zetve, a ovi crveni tocno znaju sto rade i samo cekaju da im kmetovi (nemojte me krivo shvatit ali to smo postali jer ono sto ulozimo ne dobijemo nazad) pokucaju na vrata samo da izvuku bar koju mrvicu da prezive.

I jos mi nesto nije jasno, ako postoje pravilnici ili neki zakoniv sa iznosom godisnjih potpora i krajnjim rokom isplaze pa zasto se ne dizu tuzbe?!?!?!
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Najveći problem je što za dizanje tužbe treba dobar odvjetnik a oni brane ekipe kriminalaca i političare sa debelim računima,mi smo presiromašni,ja osobno sad budem nastojao što manje dati u proračun,pa kad vlast može đonom po meni ,ne budem im ostao dužan,sve prodajem na crno a slavek nek se napuši trave,jakovinu možda tko negdje strese iz cipela:icon_madu::icon_madu:
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Najveći problem je što za dizanje tužbe treba dobar odvjetnik a oni brane ekipe kriminalaca i političare sa debelim računima,mi smo presiromašni,ja osobno sad budem nastojao što manje dati u proračun,pa kad vlast može đonom po meni ,ne budem im ostao dužan,sve prodajem na crno a slavek nek se napuši trave,jakovinu možda tko negdje strese iz cipela:icon_madu::icon_madu:

Ne vjerujem u tvoju tezu s dobrim odvjetnicima i politicarskom bagrom, evo ti presuda u slucaju franak, a po nekoj logici to je kompliciraniji slucaj
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
861
Sad kad im prođe ovo smanjenje od 37%,na godinu se uopće ne trebamo nadati da ćemo dobiti više od 37%.Ipak kad budu opravdavali cijenu npr. pšenice uredno će se ubrajati poticaj od 2050kn u prihodovnu stranu.
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
Sad pričao sa gosp. Brlošićem.
Kaže da je mistar rekao da će sve isplatit do 30.06, tako je i bilo.
Više neplaniraju dati i čeka se da žetva bude gotova pa će se sastati udruge da vide šta napraviti.

Ugl, kaže da i prilikom organizacije prosvjeda nitko se neodazove pa i to onda nema smisla.

nažalost to je istina
neka požure sa tim sastankom i poduzmu nešto
biće nam jako drago ako saznaš još koju informaciju iz prve ruke da je podjeliš sa nama
 
Posljednje uređivanje:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh