• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

BRIHOVCAN

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
98
Poštovane Kolege , ne mogu vjerovat da jučer nije niko dobio ni lipe . neka se javi neko ko je jučer neš dobio ,pa da nam lepo objasni za što je to bilo ?
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,114
Pa jučer isplaćen 1.7mil kuna...

Nemora biti da je netko dobio od seljaka, možda je to neki dio za npr. općine i slično (ipard)..



I očito ništa od poticaja....
 
Posljednje uređivanje:

sdpj

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
120
to su nam dali neku siću kaj bumo imali za ringišpil povodom ulaska naše lijepe države u EU-ropsku uniju!
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
to su nam dali neku siću kaj bumo imali za ringišpil povodom ulaska naše lijepe države u EU-ropsku uniju!

Kome su dali? ja nisam dobio ni lipu...?Još sutra i rok istekao,a ja čisto sumnjam da če biti išta od love...:icon_weed:
 

BRIHOVCAN

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
98
danas kad sam zvao u ministarstvo rečeno je da nema ništa za nas i da se neče sve isplatit u roko do 30,06 , a za dalje se nezna
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
danas kad sam zvao u ministarstvo rečeno je da nema ništa za nas i da se neče sve isplatit u roko do 30,06 , a za dalje se nezna

E pa to smo i mogli očekivati,prvo kažu čekajte 30.6.a onda pušiona...deru nas kao ovce ,pa tko preživi preživi.:icon_hang::icon_hang:
Mogli bi i mi njima slati zatezne kamate i opomene pred ovrhu...
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
J...m im mater pokvarenu i lazljivu trebali bi se svi skupiti na tu njihovu veselicu na trg pa da europa vidi šta se radi kod nas................toj bagri treba oderezati 37% plaće.................
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Odgovor iz Agencije --- To je to, nema više.

Oni samo prebace lovu ,ministarstvo je tu bitno,a naš ministar ne smije reći Liniču ni a,za svoj se resor treba izboriti,a ne šutiti...treba ih sve poskidati sa tih pozicija....:mur:
 

becka snicla

Član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
52
J...m im mater pokvarenu i lazljivu trebali bi se svi skupiti na tu njihovu veselicu na trg pa da europa vidi šta se radi kod nas................toj bagri treba oderezati 37% plaće.................

Svidja mi se
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Za nas nema poticaja a pazite ovo .............. Uljara čepin prodana za kunu ....Novi vlasnik slavonski poduzetnik Marko Pipunić za nju je platio 1 (slovima: jednu) kunu, a pritom mu je država i otpisala 99,99 posto od 40-ak milijuna kuna duga. Pod utjecajem državne velikodušnosti dugova su se odrekli i privatni vjerovnici, a država se obvezala i dati daljnjih deset milijuna kuna za otpremnine 70 od oko 200 radnika. Novom vlasniku očito za rentabilnu proizvodnju radnici nisu potrebni..Riječ je o najvećem postrojenju takve vrste u Hrvatskoj u koje je država prije nekoliko godina uložila 350 milijuna kuna.
 

seljancica70

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
126
momci moji ovi nas j...u na suho , morat ću otići platiti misu da se sruši bina na kojoj se crveni budu prenemagali. :icon_butt::icon_butt::icon_butt:

đuro pozdrav! :)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh